MSI GS60 2QE Ghost Pro BIOS Güncelleme

erdemlee

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar, ben Msi gs60 2qe ghost pro-064 i7-4710HQ işlemcili laptop kullanıyorum. BIOS güncellemesi yapmak istiyorum; fakat windows 10 yüklü, sitede de BIOS güncellemesinde 8 yada 10 gibi bir ayrım yapmamış. Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama sizce kurmalı mıyım ?Aida64'ten baktım BIOS sürümüm E16H5IMS.106.
Notebook - The best gaming notebook provider bu link doğru mu emin olamadım sizlere de danışayım dedim. Kısaca link doğruysa windows 10 olmasına rağmen BIOS güncellemesi yapmalı mıyım? Yapmasam bir şey kaybeder miyim? Çok eski değil çünkü sürüm tarihi 25/09/2014 yazıyor. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellemesinin işletim sistemi ile alakası yok. Yani kurabilirsin farketmez. Linkte en güncel sürüm var. Yani doğru. BIOS güncellemesini kesinlikle yapmalısın. Bir takım eksiklikleri ve hataları düzeltip, stabiliteyi arttıran şeylerden biri bunlar.

BIOS güncellemesinin işletim sistemi ile alakası yok. Yani kurabilirsin farketmez. Linkte en güncel sürüm var. Yani doğru. BIOS güncellemesini kesinlikle yapmalısın. Bir takım eksiklikleri ve hataları düzeltip, stabiliteyi arttıran şeylerden biri bunlar.
Teşekkürler güncellemeyi yapacağım peki yaptıktan sonra BIOS ayarları sıfırlanacak mı güncelledikten sonra yapmam gereken bir şey var mı ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı