MSI GS60 mı? Yoksa GS70 mi?

Canberks.

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar adım Canberk lafı uzatmadan konuya girmek istiyorum Oğlum Ali bey ve Recep beyin hayranıbütün incelemeleri izliyor. Oğlum uzun zamandır bu MSI'yın GS serisinden bir ultrabook istiyor. Okul başladığında bir söz vermiştim yıl sonu başarın iyi olursa istediğin birşey alıcamdiye. Oğlum bilgisayarla evden çıkan biri değildir çok nadir arkadaşında kalmaya gidince yanına alır genelde evdedir. BF4 ve Dota2 gibi oyunlar oynuyor ayrıca GS60 tasarımını daha çok beğeniyor ama GS70 büyük ekranı olunca. ..işte burda kararsız kaldım. Bu nedenle sizlere soruyorum sizce hangisini almalıyım beni aydınlatırsanız sevinirim önericeğiniz cihazın modelini tam yazarsaniz sevinirim ve o cihazı alamam için sebebini kusura bakmayın uzun yazdım ama gerçekten yardıma ihtiyacım var

Bütçem 6.000 tl ile 4.800 MSI GS serisinden Gs60 ghost pro ve Gs70 stealth olmasi lazim ama GS serisinden başka modellerine ve önerilere açığım

Ilginiz için teşekkür ederim evet önerdiğiniz ultrabook çok iyi ama oğlumun GS sersinden birini istediğini biliyorum bunuda göz önünde bulundurcam sizce bunu GS serisinden degilde GT60 almamı önerdiniz sizin için olan sebebi nedir?

GT60 dizustu bilgisayarinda mevcut olan GTX880M ekran karti, en yeni ve en iyi ekran kartidir. GS60'in icinde bulunan ekran kartlarina oranla daha iyidir.

Elbette o bütçeye çok iyi canavar performanslı dizüstüler alınabilir. Oğulcan'ın önerdiği dizüstü gerçekten çok iyi. Ancak oğlunuz görünüme önem veriyor ise bence Stealth serisi çok iyi bir tercih. Açıkçası ben Stealth serisine bayılıyorum. Gerek görünümü gerek performansı tatminkar. Oğlunuz sadece performans istiyor ise GT70, görünüm ve şıklık ön planda ise Stealth önerebilirim.
GS60 mı GS70 mi diye soracak olursanız da ben GS70 derim. Ekran büyük olduğundan daha güzel oyun oynanacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı