MSI GS70 Stealth Pro 2QE-252TR Kaç Sene Götürür ?

• Konuyu başlatan GameR07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B

Kaç sene götürür ?

• 3-4 sene

Oy: 3 50,0%
  • 4-5 sene

Oy: 3 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    6
Ben de şuan bu ürünü kullanıyorum. Eğer oyunkolik değilseniz sizi ortalama 4 yıl götüreceğini düşünüyorum. En sevdiğim yönü 1080p mat ekran olması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gtx 970m, gtx 680 ve gtx 770 arasında bir kart. Peki bu kartlar su an ultra için yeterli mi ? Yeterli gibi diyebiliriz. Tabi antialiasing'den falan ödün vermek zorunda kalabilirsiniz. 1 sene sonra yeterli olacak mı peki ben sanmıyorum. Bilgisayara birşey olmazsa uzun süre oyun oynatır. Ama 4 sene ultrada oyun oynamak hayal. Mesala Witcher 3 ü ultrada oynatması pek muhtemel görünmüyor. Neyse bunu açıklığa kavuşturayım dedim.

GTX970M ile rahalıkla 4 yıl oyunları akıcı bir biçimde oynarsın. Hatta DirectX 12 gelecek, 5 sene oynarsın.
Recep abi normalde Msı GT72 Dominator Pro'yu almayı düşünüyordum. Fakat 7500 TL biraz fazla gelir diye aileme ve taşınabilirlik açısından daha iyi olması için bu modele yöneldim. Aklımda kalan bazı sorular var. GT72'de GTX980M var ve 256Bit GS70'de GTX970M var ve 192Bit acaba bu Bit farkı çok etki eder mi ? Tabiki ekran karti Bit'den ibaret değil. Birde Recep Abi akıcı bir şekilde oynarsın demişsin. Hangi ayarlarda akıcı bir şekilde oynarım ? GTX980M'de 8Gb hafıza var iken GTX970M'de yarıdan fazlaya düşüyor bu hafıza yani 3Gb oluyor. Mesela ben 3 sene sonra çıkan bir oyunu full ayarlarda açmak istesem ama Gb yetmeme gibi bir sorunum olur mu ?

Site ne kadar güvenilir ? Sıkıntı yaşarmıyım ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı