MSI GT 1030 alınabilir mi?

MSI GeForce GT 1030 Aero ITX 2G OC 2GB GDDR5 64Bit DX12 Gaming Ekran Kartı böyle yazıyor​

Bu modeli birebir kullandım. 1030'lar içerisinde en iyisi bence. Memnundum.

1030 çok iyi değil. LoL, ETS vs oynatır. İncehesap gaming gecelerinde 600 liralara düşen bir kart. 2 senedir falan fiyatı 400-500 e düşmedi. Düşeceğini de sanmıyorum.

Bence bu PC daha iyi.
+ İşlemcisi çok daha güçlü
+ Ekran kartı 1 tık daha iyi
+ Anakartıda B450 yaparsan ileride işlemci geliştirme için önün açık olur ve OC yapabilirsin
+ Bu sistem yetersiz gelirse işlemci güçlü olduğundan GTX 1660 ya da RTX 2060 takar tüm oyunları Ultra'da oynayabilirsin.
(İşlemciyi R5 3400G, RAM'i 8x2 3000 MHz, anakartıda B450 yap = 3300 TL)
Bence bu PC daha iyi.
+ Anakartıda B450 yaparsan ileride işlemci geliştirme için önün açık olur ve OC yapabilirsin
+ Bu sistem yetersiz gelirse işlemci güçlü olduğundan GTX 1660 ya da RTX 2060 takar tüm oyunları Ultra'da oynayabilirsin.
ek olarak bu sistem ile 720 p'de oynayamacağınız oyun yok .
Bu modeli birebir kullandım. 1030'lar içerisinde en iyisi bence. Memnundum.

1030 çok iyi değil. LoL, ETS vs oynatır. İncehesap gaming gecelerinde 600 liralara düşen bir kart. 2 senedir falan fiyatı 400-500 e düşmedi. Düşeceğini de sanmıyorum.
kime göre neye göre . Bence bütçe düşük ise 720 p oyun oynamakda çok sıkıntı değilse (bence değil) idare eder bir kart .Tabi eğer cs valorant pubg tarzı oyunlar oynanacaksa gayet yeterli .

1030 fiyatına göre alınabilecek en iyi kartlardan birisi
Performansı falan da düşük değil arkadaşlar
NFS Heat 768pde medium ayarlarda 40 50 FPS oynuyorum kullanmadan boş yorum yapmayın!

1030 fiyatına göre alınabilecek en iyi kartlardan birisi.
Performansı falan da düşük değil arkadaşlar.
NFS Heat 768pde medium ayarlarda 40 50 FPS oynuyorum kullanmadan boş yorum yapmayın!

Dostum boş yorum yapmıyorlar, kartın yeterliliği kullanıcıya göre değişir örneğin kullanıcı 1080p de AAA oyunları oynamak istiyorsa bu kart yetersiz olur.

Bence bu PC daha iyi.

ek olarak bu sistem ile 720 p'de oynayamacağınız oyun yok .

kime göre neye göre . Bence bütçe düşük ise 720 p oyun oynamakda çok sıkıntı değilse (bence değil) idare eder bir kart .Tabi eğer cs valorant pubg tarzı oyunlar oynanacaksa gayet yeterli .
aynen öyle bende tam olarak bunu düşünüyorum

Bu modeli birebir kullandım.

1030 çok iyi değil. LoL, ETS vs oynatır.

Ben çok iyi değil demişim, neye göre kime göre deyip idare eder bir kart demişsiniz. Dediklerimizde fark yok hocam :)
1030 fiyatına göre alınabilecek en iyi kartlardan birisi
Performansı falan da düşük değil arkadaşlar
Çıtanın RTX 3090'lara kadar yükseldiği günümüzde 1030 için düşük performanslı değil diyorsunuz. 768p'de 50 fps veren kart yüksek performanslı mı oluyor? Kart 1080P'de oyun oynatamıyor adam akıllı. Bundan dolayı insanların yorumlarını neden boş yorum olarak değerlendirdiniz onu anlayamadım.

Çok uzun süre kullandım zamanında. O zaman bütçem düşüktü en ideal kart oydu. Şu günlerde de fiyatlar uçmuşken alınabilecek bir kart zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı