MSI GT 1030 model tavsiyesi

Markalar GPU'yu üretip üstlerine kendi bileşenlerini koyup bu ekran kartlarını satışa çıkarıyor. Hemen hepsi ortalama bir gt1030 performansı verir zaten. Aralarındaki farklar performans kısmın'da çok belirgin olmaz. Kısaca markaya takılma istediğini al :)

GT 1030 almaktansa yakın fiyatlara Rx 560 mı alsan ? FPS ve performans olarak daha iyi bir ekrankartı.

Sapphire Pulse Radeon RX 560 11267-19-20G 2GB GDDR5 Ekran Kartı - incehesap.com

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşük seviye kartlarda markaya pek takılmamak lazım bence. Hangisi ucuz ona yönelmek gerek.

Uzun zamandır GT 1030 fiyatlarına bakmamıştım, şimdi baktım da ortalama 600 Lira. Ben mi yanlış görüyorum? Bu kartlar 330 Lirayla piyasaya girdiler, en son baktığımda 400 Lira filandı. 400 Lira belki kabul edilebilir ancak 600 Lira ise kesinlikle değmez. 850 Liraya RX 570 var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı