MSI GT70 Dominator Pro Nasıldır?

mavcieo

Kilopat
Merhaba,
İyi günler arkadaşlar oyuncu laptopu alacam ve baya uzun süre dayanmasını istiyorum. Ve bu laptopu almaya karar verdim ancak vereceğim paraya değeri oyun konusunda pc nin ömrü konusunda. Eğer daha ucuza oyunları iyi açacak ve uzun süre ihtiyaç karşılayacak bildiğiniz laptop varsa link koyar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

5000 TL'ye kadar MSI mantıklıdır evet çokta güzeldir. Ama mademki 7000 TL vereceksin. Asus servisi, kalitesi, sağlamlığı, soğutucusuyla gerçekten sizi tatmin edecektir. Eğer isterseniz Gold'a, İstanbul Bilişim'e bir bakın inceleyin derim.
Edit:MSI GT70 2PE-1425TR Dominator Pro SuperR2 Notebook En Ucuz Fiyatı Bu üründe güzel. :))) Aslında o paraya hepsi güzel de MSI'ın özellikler daha güzel. Kaliteden ödün vermişmidir bilmiyorum. 2'sini de elinize alın hangisini beğenirseniz seçim sizin. Ben Asus seçerdim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı