MSI GT70 Klavye Işıklandırması Sorunu

Biz update yapmaya çalışıyorduk çözüme ulaşasın diye değil her şey sırayla. İlk önce güncellendiğini bir aida64 veya biosdan information kısmının görüntüsünü paylaş bakalım sonra bakarız ne yapacağına :)

MSI Global – Download Center
MSI Global – Download Center
Bunları da yükle.

Yükledim. Bios sürümü de burda;

0cci.png

Sen heralde başka biirnden yada kendi kafana göre yol alıyorsun yardıma gerek yok. Verdiğim bios yüklenmemiş sorduğum sorulara tam cevap alamadığımdam diğer kişiler devam etsin. 50j veriyoruz gidiyorsun 70j olanı yüklemişsin. Allah bilir FW bile güncel değildir dxdiagdan görüntü al diye bir şey de demedim kim dedi ise ona gösterin bunları.

Kardeşim bilmiyorum ki bios sürümüne nereden bakılıyor. Sen bildiğin için kendin anlayacağın şekilde anlatıyorsun. Bios updateye gelirsek ben onu bilmeden yükledim, iki tane bios güncelleme vardı. Senin dediğini yükleyeceğim şimdi. Lütfen senin dediklerine itibar etmiyorum gibi düşünme. Eğer anlatmaktan sıkıldıysan eyvallah.

- - - Güncellendi - - -

Kardeşim senin dediğin 50j olan bios'u yüklemeye çalıştım. Recovery sekmesine geldiğinde "image version ..." gibi bir hata geldi. Yükleyemedi yani. Firmware'yi senin dediğin yöntemi yapamadığım için MSI sitesindeki anlatımla yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim, yaklaşık 1 ay kadar önce sadece C diskine recovery yaptım ancak yine çözülmedi. Bu sorunun neden kaynaklandığını gerçekten çok merak ediyorum. MSI teknik destek ekibiyle de mailleştim, onlar da bir çözüm bulamadı. Servise gönderin diyorlar. Ben de hiç gönüllü değilim servise göndermeye.

Ama yani şunu anlamıyorum. Önceden gayet düzgün çalışan programlar neden bir anda çalışmamaya başlar ki?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı