MSI GTX 1050 Gaming X ve GTX 1050 Gaming

900 TL bandında hiç değilse GTX 1050 Ti kovalamak lazım. Acil değilse şu önümüzdeki tatil, bayram indirimlerinde falan 1000 TL altına 1050 Ti denk gelebilir. Bu fiyatları verip de düz 1050 almak birazcık pahalı olur. Yeni sistem topluyorsunuz galiba. Eğer öyleyse, genel bütçenizi belirten bir sistem toplama konusu açarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Ekran kartı almıştım 2sene önce gereksiz şekilde yandı zaten sistem 2010 gibi yıllardan kalmış olabilir yalan olmasın. Dedim hem bahane çıktı hem indirim vs. gibi güzelliklerin çıkması

Zaten baba parası ile geçiniyoruz alıcağını pek sanmıyorum ama bakıyorum. Yazın çalışıp biriktirip alma gibi planım var.

Birde i5 isteyen birisiyim ama i3-8100 moda galiba internetten biraz batkım güzel ama sorayım dedim oyunlarda kasma gibi sorunlar yapar mı? Nasıldır? Güç istatislik gibi fotoğrafı varsa atar mısınız ?
MSI GeForce GTX1050 GAMING X 2GB GDDR5 128Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı

MSI GeForce GTX1050 GAMING 2G 2GB GDDR5 128Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı
i3 8100 çok güçlü bir işlemci. 1050 ile her oyunu hemen hemen mediumda oynarsın. Ultra da bazı oyunlar zorlayabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı