MSI GTX 1080 Gaming X sıcaklık değerleri nasıl olmalıdır?

Kaç watt çekiyor? Hwinfo64 kullanarak bakabilirsiniz.
Furmark testi yaparken bakmıştım ancak unuttum şuan not almamıştım. Güç çekme ile ilgili bir sorun yok. PSU da yeterli. 750W 80+ Bronze Xigmatek.

Furmark testi yaparken bakmıştım ancak unuttum şuan not almamıştım. Güç çekme ile ilgili bir sorun yok. PSU da yeterli. 750W 80+ Bronze Xigmatek.
Güç çekme ilgili bir sorun olduğundan değil de ekran kartları çektiği güce doğru orantılı bir şekilde ısındığı için sormuştum.

1-2 saat pubg içinde değerlerim bu şekildeydi bazen 76ya düşüyor ama 77yi geçmiyor genelde.
Evet arkadaşlar ekran kartını söktüm, çok sürdüğümü düşündüğüm termal macunu yeniden sürdüm, kulak çöpüne iyice sıkılarak suyu çıkartılmış ıslak mendili sararak 20 dk kadar uğraşarak bütün fanları temizledim. sıcaklık 77-78den 74-75e düştü. Kaliteli fan alırsam eğer 1-2 derecelik bir düşüş daha sağlayacağımı düşünüyorum. Katkılarınız için teşekkür ederim. Maks 75'e çıkıyor ve orada kalıyor. 2-4 derece arası kesin bir düşüş yakalamış bulunmaktayım.

Dosya Ekleri

• AEB737B4-A56C-4493-AC36-600BADF429AE.jpeg
    316,2 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…