MSI GTX 1650S ekran kartı tamir edilir veya yenisi gönderilir mi?

348103

Hectopat
Merhabalar, ekran kartım yanmış bulunmakta ve sebebi uyurken oyun indirmek için açık bırakmam. Gece elektrik kesintisi falan olmamış oyun oynarken her zaman 60 derecede sabitti gece yatarken arkada oyun falan da açık değildi bu kadar güçlü bir kart sadece gece açık iken yanmış olabilir mi? Garantiye aynı durumu anlatacağım acaba yenisini verme veya tamir etme ihtimalleri var mıdır? Çünkü gerçekten kullanıcı hatası değil ekran kartını bir kez bile çıkarmadım oyunlardaki sıcaklık değerlerini hep kontrol ettim ve ekran kartı çok stabildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantideki arkadaşlara gece oyun oynarken kasadan yanık kokusu aldım ve sonra görüntü gitti sistem kapandı. Buna benzer bir şekilde anlatın sizin açınızdan avantajlı olur. Ekran kartında ne sorunu var şu an yandı diyorsunuz ama yansa görüntü gelmez veya tam performans vermez.

Garantideki arkadaşlara gece oyun oynarken kasadan yanık kokusu aldım ve sonra görüntü gitti sistem kapandı. Buna benzer bir şekilde anlatın sizin açınızdan avantajlı olur. Ekran kartında ne sorunu var şu an yandı diyorsunuz ama yansa görüntü gelmez veya tam performans vermez.
Görüntü gelmiyor zaten.

Görüntü gelmiyor zaten.

Takıp çıkarmayı denediniz mi? 1-2 kere bu durum benim de başıma geldi silgi ile RAM kısımlarını silmiştim sildiğimde RAM kısımlarının çok kirlendiğini fark etmiştim. Sonuç olarak görüntü vermeye devam etmişti. Kartta yanık kokusu var mı?

Takıp çıkarmayı denediniz mi? 1-2 kere bu durum benim de başıma geldi silgi ile RAM kısımlarını silmiştim sildiğimde RAM kısımlarının çok kirlendiğini fark etmiştim. Sonuç olarak görüntü vermeye devam etmişti. Kartta yanık kokusu var mı?

Vardı takıp çıkarmayı da denedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı