MSI GTX 1660 Super Gaming X Coil Whine

Makaleler
1
Yer
Ankara
MSI GTX 1660 Super Gaming X ekran kartını yaklaşık 1 hafta önce Hepsiburada'dan satın aldım. Bugün ise Coil whine sorunu olduğunu farkettim, sorularım şöyle;
1-) Coil whine önemli bir sorun mu?
2-) Garantiye göndermeme gerek var mı?
2.1-) Garantiye gönderirken Hepsiburada ile muhatap olacak mıyım?
2.2-) Garantiye gönderdiğimde, işlem yapmadan geri yollama ihtimalleri var mı?

Yeni üretilen tüm ekran kartları RTX 2080 Ti bile Coil Whine yapıyor. Herhangi bir performans sorunu değilyaşatmıyor.

Sesi rahatsız etmiyorsa gerek yok. İleride bir probleme neden olmaz ama ses şiddeti artabilir. İade edip yenisini istemenizi öneririm.

1-Ses yapar sadece performansa veya karta bir zararı yoktur.
2-Garantiye gönderebilirsiniz. Hocam 14 gün içinde iade hakkınız var. Bence ekran kartını iade edin direk.

Coil Whine'ın ekran kartının performansına etki etmez diye biliyorum. Sesinden rahatsız olmuyorsanız sorun olmaz.

Servise gönderirseniz sıfır yollarlar ve Hepsiburada ile muhattap olmanıza gerek yok diye biliyorum.

Geriden gelen bir sesi var, kasaya 30 santimetre uzaklıktan duyulabiliyor. Kulaklık taktığımda duyamıyorum ama arkadaşların dediği gibi ilerleyen zamanda bu ses artar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…