"MSI GTX 770 Twin Frozr" Oyun performansı nasıldır?

Ben soğutma ve overclock özelliğinden çok, oyunlarda bana vereceği performansa bakarım. Kasanın içinde güzel bir hava sirkülasyonu mevcutsa, MSI alırdım.

Ben soğutma ve overclock özelliğinden çok, oyunlarda bana vereceği performansa bakarım. Kasanın içinde güzel bir hava sirkülasyonu mevcutsa, MSI alırdım.
M5a97,12gb ram,fx8320,gtx 770 için bu kasada yeterli hava sirkülasyonu mevcuttur değilmi bunun siparişini verdim.. TeknoBiyotik: Aerocool GT-S Black Edition 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, Fan Kontrolcülü, 7 Fan Yuvalı, SSD Ready Full Tower Siyah Oyuncu Kasası - Kasa - PC Bileşenleri

Aerocool kasalardan uzak durun, deli gibi toz alıyor içine. Ayrıca o kasada PSU mevcut değil. Kasa olarak Zalman Z3, Z5 ve Z11 seçin. PSU olarak Corsair VS 650W öneririm.

PSU mevcut değil ve çok pahalı ayrıca birde PSU'ya para vereceksiniz. Fuzuli masraftan başka bir şey değil bence.

Aerocool kasalardan uzak durun, deli gibi toz alıyor içine. Ayrıca o kasada PSU mevcut değil. Kasa olarak Zalman Z3, Z5 ve Z11 seçin. PSU olarak Corsair VS 650W öneririm.
PSU mevcut değil ve çok pahalı ayrıca birde PSU'ya para vereceksiniz. Fuzuli masraftan başka bir şey değil bence.
Teşekkürler ama bende 750 watt +80 plus bronze güç kaynağı zaten mevcut..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı