MSI GTX 970 vs ASUS GTX 970

Ahmet144806

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selam arkadaşlar. Ben intel i7 tabanlı bir sistem toplamak istiyorum. Anakartım iste Asus Z170 Pro gaming. Ancak ekran kartını MSI'mı yoksa ASUS'mu taksam karar veremedim. Sizce hangisi daha iyi olur? Ayrıca araştırdım Asus'un garantisi 1 yıl daha fazlaymış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selam arkadaşlar. Ben intel i7 tabanlı bir sistem toplamak istiyorum. Anakartım iste Asus Z170 Pro gaming. Ancak ekran kartını MSI'mı yoksa ASUS'mu taksam karar veremedim. Sizce hangisi daha iyi olur? Ayrıca araştırdım Asus'un garantisi 1 yıl daha fazlaymış.
Asus'un servisinin kötü olduğunu duymuştum.
Bence GTX 970 dolar yüzüne pahalı bir ekran kartı olmuştur.
Yurt dışı kargo ile MSI R9 390 GAMING 8GB GDDR5 512Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı [ Yurtdışı - Yavaş Kargo ] alabilir ya da ben GTX 970 istiyorum derseniz yine yurt dışından Evga GTX970 SSC ACX 2.0+ GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı [Yurt Dışı - Yavaş Kargo ] veya MSI GTX970 GAMING 100ME GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı [Yurt Dışı - Yavaş Kargo ] alabilirsiniz.

Ben Asus Strix Gtx 970 kullanıyorum memnunum. Kart süper sessiz ve en yüksek sıcaklığı Battlefield 4 2720 * 1536 ultra da gördüm kart 69 derece oldu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı