MSI GTX1650 4 GB Aero ITX OC alınır mı?

Bütçe
2000TL

SnowW

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
MSI GeForce GTX1650 Aero ITX alınır mı? Veya fiyat performans olarak bundan daha iyi hangisi alınır? (bütçe 2000 TL)

Zaten öyle yapmayı planlıyorum ilk 1 ay 8gb ramle idare ederim sonra 8×2
Sen nasıl kullanıyorsun? 2200G zaten APU bir işlemci ve grafik biriminin tam performans vermesi için çift kanal RAM kullanmak zorunda. 2x4 GB kullanıyorsan idare edersin ama 1x8 GB biraz vasat kalır ideal oyun performansı için, onu da 2x8 GB yapman gerekir eğer 5500 XT alacaksan.
Bu arada 5500Xt'nin 1 ay sonra piyasası yükselir mi sizce?

Zaten öyle yapmayı planlıyorum ilk 1 ay 8gb ramle idare ederim sonra 8×2

Bu arada 5500Xt'nin 1 ay sonra piyasası yükselir mi sizce?

Stoklar tıkanmazsa sanmam. 4 GB kartlar minerların hedefinde olmadığından çok yüksek rakamlara çıkması olası değil. Fahiş fiyatlara satan her zaman olacaktır o ayrı. Alacağın zaman gözün 5500 XT 4 GB ve 1650 Super fiyatlarında olsun ucuz olanı kap. Şu bile iş görür zorda kalınırsa tek fan ama olsun.

Stoklar tıkanmazsa sanmam. 4 GB kartlar minerların hedefinde olmadığından çok yüksek rakamlara çıkması olası değil. Fahiş fiyatlara satan her zaman olacaktır o ayrı. Alacağın zaman gözün 5500 XT 4 GB ve 1650 Super fiyatlarında olsun ucuz olanı kap. Şu bile iş görür zorda kalınırsa tek fan ama olsun.

Performans olarak onlardan ne kadar düşük yani fazla bi Fps farkı olur mu? Sence

Performans olarak onlardan ne kadar düşük yani fazla bir FPS farkı olur mu? Sence.

Nelerden? GTX 1650 bu kartlardan performans ve kas gücü olarak düşük. 5500 XT 4 GB ile 1650 Super birbirine denk ve iyi kartlar. Tek fanlı ve çift fanlı modeller arasında da FPS farkı değil en fazla sıcaklık farkı olur.

Nelerden? GTX 1650 bu kartlardan performans ve kas gücü olarak düşük. 5500 XT 4 GB ile 1650 Super birbirine denk ve iyi kartlar. Tek fanlı ve çift fanlı modeller arasında da FPS farkı değil en fazla sıcaklık farkı olur.
Eyvallah hocam baktım fazla bi fark yok muş

Yeni konular

Geri
Yukarı