MSI GTX750 psu tavsiyesi

Zanza

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkeze iyi ramazanlar bi sorum olacaktı MSI gtx750 almayı düşünüyorum psu yetersiz kalıyor bana uygun fiyata lisanslı güzel bir psu tavsiye edebilirmisiniz yardımcı olan arkadaşalara şimdiden allah razı olsun .

Max bütçem 130 tl kullandığım psu casperin orjinal psu su sistem eski casper neo ned bir kasam var bi resmini atayım.
thmb_170358173ax4.jpg

GTX750 60w enerji kullanıyor. Eğer PSU'nuz 350w veya üstü ise PSU almanıza gerek yok. 6 pin güç kaynağı takmanıza gerekte yok.
Kaç pinli GTX 750 hiç bulamadım gtx750 ti vardı belki farkılıdır die aklıma takıldı ?

GTX750 60w enerji kullanıyor. Eğer PSU'nuz 350w veya üstü ise PSU almanıza gerek yok. 6 pin güç kaynağı takmanıza gerekte yok.
Bi de sistemim eski özelliklerini yazayım =işlemci intel core quad Q9300 2.51 GHz== 4GB DDR2 ram== harddiski yeni aldım 1TB== anakartım MSI G31M3(CN-7529) sizce darboğaz yaparmı gtx750 taksam bide kasam dar ısınma sıkıntısı olurmu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bide sistemim eski özelliklerini yazayım =işlemci intel core quad Q9300 2.51 GHz== 4GB DDR2 ram== harddiski yeni aldım 1TB== anakartım MSI G31M3(CN-7529) sizce darboğaz yaparmı gtx750 taksam bi de kasam dar ısınma sıkıntısı olur mu ?

VS 450 alabilirsiniz.
Saolun teşekkür ederim.

Demek istediğim ayriyetten bir güç kablosu ile ekran kartınızı beslemenize gerek yok.

Güç kaynağınız sanırsam 400w. +12 kanalı 250w veriyorsa sizin için yeterli olacaktır.
Sonuçta 370 tl lik ekran kartını alcağım taktığımda gümlemesin :D Yani benim için araştırabilir misiniz bide çok ses çıkartıyor.

Zaten onu satın alıcaklarım arasına eklemiştim başka bir forumda tavsiye ettiler ondada kanaldan verdiği watt kurtarır deme bi sıkıntı çıkmaz yani ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı