MSI GTX750 Ti TwinFrozrGaming mi Asus GTX750 Ti STRIX mi ?

Evet Hill.Bence alırken Soğutma ve sessizlik açısından Strix almalısın.Fabrika çıkışlı overclock ve çalıştığında otamatik çıktığı overclock değerleri diğer marka kartların hepsinden daha fazla.Bu ne kadar fps yi etkiler bilmiyorum ama yinede almak için bir özellik işte.Ayrıca kartı satarken Strix serisinden olduğu için daha rahat edersin.Yeni ekran aldığında çıkışlar daha uygun olacaktır.Önerim bu kartı alıp şimdilik dönüştürücü kullanman.Arkadaşımda aynısını yaptı ekranıda seninkine benzer,dalgalanma sorunu falan görmedim çalıştırdıktan sonra.Şimdide 1080p bir monitör alıyor.
Eyvallah kardeşim. Strix almalıyım yanına 1080p monitörde almayı düşünüyorum. Bilgilendirme için teşekkürler.
400 Tl'yi gecmiyecek 1080p monitör tavsiyeniz olursa sevinirim.

ALINDI.
Arkadaşlar Monitör ile ekran kartını bugün vatan bilgisayara gidip aldım.
www.vatanbilgisayar.com: 21.5" VS229HA GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Asus STRIX GTX750 Ti OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Arkadaşlar strix bir soğutmadır fanlar bu ekran kartında 50 dereceyi geçtikten sonra çalışıyo bu ekran kartında ise STRİX ve DC2 soğutma teknolojisi var yani ikisini birleştirmişler ama siz bilirsiniz

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı