MSI GTX970 Gaming vs MSI GTX970 Gaming 100ME

frkn09

Hectopat
Yer
Kuşadası
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Yeni bir ekran kartı alacağım fakat kafamda bir soru işareti var. Başlıktan anlayacağınız gibi iki kart arasında kaldım. 100 ME de CW sorununa rastlayan kullanıcılar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Soğutması kötü diyenler kimler bakalım... Kartın tek farkı backplate, işinizi görürse neden almayasınız.

3-5 derece fazla ısınsa ne olurki ? GTX 970'in 95 derece sıcaklığa kadar dayanabilen bir GPU'su var. Arada teknik olarak hiçbir fark yok sadece renkleri farklı :D

MSI GTX 970 Gaming | techPowerUp GPU Database
MSI GTX 970 Gaming 100ME | techPowerUp GPU Database

1.jpg

100ME kullanıcısıyım kartım 60 dereceyi nadir geçiyor.
Fark olarak bende farcry 4 mause padı çıkmıştı.
Aynen bende de çıktı. Daha sistemi kuramadım. Kasacığım sayın COOLER MASTER HAF 912 gelmedi. Beyefendiyi bekliyorum. :ROFL: Ayrıca CW sorununda bu kartta olmadığı söyleniyor. İnternet'te çok aradım herhangi bir sorunla karşılaşan bulamadım. Sizde durum nasıl?

3-5 derece fazla ısınsa ne olurki ? GTX 970'in 95 derece sıcaklığa kadar dayanabilen bir GPU'su var. Arada teknik olarak hiçbir fark yok sadece renkleri farklı :D

MSI GTX 970 Gaming | techPowerUp GPU Database
MSI GTX 970 Gaming 100ME | techPowerUp GPU Database

Eki Görüntüle 76616

3-5 derece farkında ekran kartı modelinden kaynaklanacağını hiç sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı