Msi GX70 3BE-081TR, GX70 3BE-042TR, GE70 2OE-266XTR veya GE70 2PC 086XTR ?

Okanokiflz

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar sonunda bir laptop almaya karar verdim ama bu dördü arasında kaldım. Yardım ederseniz sevinirim.

Şu son iki bilgisayar arasındaki ekran kartları ne kadar farklıdır acaba ?
Birde gx70'ler arasındaki fiyat farkı neden bu kadar fazla ucuz olan daha iyi gibi. Neyse şimdi den teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gx70'ler arasındaki teknik özellikler performans açısından aynı olmasına rağmen fiyat farkında çok değişik olmuş. Model numarası düşük olan daha pahalıya üretildiği için fiyatı da daha yüksekte kalmış olabilir. Gtx850m ve gtx765m benzer performans değerlerine sahip, 850m daha yeni ve daha az enerji tüketiyor.

GX70 ler apu kullanıyor ve amd oldukları için fiyatları daha ucuz. GE70 ise İ7-4700mq kullanıyor ve ekran kartı olarak GTX765M çoğu oyunu ultrada oynatacak bir laptop şuanlık ama 3.400TL ye kadar çıkabiliyorsan GE70-GE60 apache var SSD+GTX850M gibi farkları var diğerlerinden daha iyi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı