Msi Gx70 mi ? Msi Ge70 mi ?

Maestro

Hectopat
Yer
Erzincan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikler herkese merhaba. Bu ayın sonlarına doğru yeni bir gaming laptop almaya karar verdim. Msi'n 2 laptopu arasında kaldım.

Ge70 : MSI - MSI GE70 2OE-209XTR Core i7-4700MQ 8GB 128GB SSD + 1TB GTX765M 2GB 17.3" Full HD FreeDos (Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Gx70 : MSI - MSI GX70 3BE-081TR AMD A10-5750M 16GB 128GB SSD+750GB HD8970M 2GB 17.3" Full HD Blu-Ray Win 8 (Crysis3 Edition) (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Birde arkadaşlar Ge70'in işletim sistemi freedos olarak gözüküyor ben bunun windows 8 olanını nerden alabilirim ? Veya Windows 8'i nasıl kurabilirim ?

Forumda bu soru çok soruluyor. Bence GE70 almalısın. GX70'te işlemci darboğaz yapabilir. :)

Windows 8.1 kurmanı tavsiye ederim. :)

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu windows 8 sorunundan dolayı sanalmarketim ile iletişime geçtim. Bilgisayar ile birlikte windows 8'ide sepetinize eklerseniz kurulu olarak geleceğini söylediler.

Sana ne lazımsa ondan almalısın. Render yapıyorsan bilgisayarı iş yerine götürüyorsan, araban yoksa ge70 al tabiki ama ben oyun oynarım pek işlemciye yük bindiren programlardan kaçınırım diyorsan gx70 önde gibi benim düşüncemce ilerde gx70 sorun çıkarır ama ge70 daha uzun ömürlü olur .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı