MSI H110M PRO VD driver güncelleme

Semih Aras

Hectopat
Arkadaşlar, MSI H110M PRO VD anakarta sahibim ve MSI sitesinden sürücü güncelleme yapacağım ama birkaç on-board VGA bu gibi şeyler yazıyor. Bunları indirmem lazım mı?

1617537331647.png

Alttaki seçeneklerin hepsini indirmem gerekli mi?

Eğer Intel dahili biriminden görüntü almıyorsanız onboard VGA gereksiz. System&chipset Drivers'da olan Intel chipset Driver'ı indirin. Other Drivers'da Intel management Engine indirilebilir. Audio'dan Realtek Driver'ı kesinlikle indirin. LAN'dan da kablolu internet kullandığınız için Realtek PCI-e Ethernet Drivers'da indirilebilir.

Eğer Intel dahili biriminden görüntü almıyorsanız onboard VGA gereksiz. System&chipset Drivers'da olan Intel chipset Driver'ı indirin. Other Drivers'da Intel management Engine indirilebilir. Audio'dan Realtek Driver'ı kesinlikle indirin. LAN'dan da kablolu internet kullandığınız için Realtek PCI-e Ethernet Drivers'da indirilebilir.

VGA hariç hepsini indirebilirim.
Bende anakartın CD'si varda hangisinden yükleme yapsam bilemedim önceden hep CD'den yapıyordum. PC'ye de format atacağım birkaç gün sonra CD'den mi yüklesem driverları MSI websiteden mi bilemedim ikilemde kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı