MSI H110M Pro-VD Overclock Desteği

Malesef NON-K overclock sadece Z170 anakartlarda yapılıyor.

Anakart'ın overclock desteği olsa bile o işlemciye maalesef overclock yapamazsınız.

Eski nesil Haswell serisinden G3258 işlemciyi giriş seviyesi H81 anakartla kullandığın zaman OC yapabiliyorsun ama H110M Pro-VD dahil giriş seviyesi H110 anakatlarda OC yapılamıyor. Zaten işlemcinde OC yapmaya uygun değil.

Eski nesil Haswell serisinden G3258 işlemciyi giriş seviyesi H81 anakartla kullandığın zaman OC yapabiliyorsun ama H110M Pro-VD dahil giriş seviyesi H110 anakatlarda OC yapılamıyor. Zaten işlemcinde OC yapmaya uygun değil.

G4400+MSİ H110M alacağıma X4 860K+A68H alırım daha iyi.

Yanlış bilgi vermeyelim G4400' e OC yapılıyor ama sadece Z170 yongalı anakartlarla.

Geçtiğimiz pazar Vatan Bilgisayar'a gidip konu başlığındaki anakartı kutusundan çıkarıp biraz inceledim. Çalışan personel bana anakartın overclock desteklediğini söyledi. Ben desteklemiyor diye biliyorum dedim sonrasında personel anakartın üzerinde o.c yazısını gösterdi. Nedir bu o.c ?

Ben H110M anakartların üzerinde hiç görmedim OC ibaresi muhtemelen başka birşey ile karıştırmıştır. H110M yongası OC desteklemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…