MSI Infinite S 9SC 7000 TL'ye alınır mı?

Dostum illa bu boyutlarda mı olması gerekiyor? Bu tür kasalar mid boy olduğundan hava akımında az da olsa sıkıntı yaşayabilirsin. Bana kalırsa büyük boy al. Aşağıya birkaç model bıraktım Vatan'ın hazır sistemlerinden. Bu fiyattan daha ucuza da toplayabilirsin diğer satıcılar aracılığıyla.

Dostum illa bu boyutlarda mı olması gerekiyor? Bu tür kasalar mid boy olduğundan hava akımında az da olsa sıkıntı yaşayabilirsin. Bana kalırsa büyük boy al. Aşağıya birkaç model bıraktım Vatan'ın hazır sistemlerinden. Bu fiyattan daha ucuza da toplayabilirsin diğer satıcılar aracılığıyla.
Bu sistemi büyük bir çantaya atıp taşımam lazım. Yoksa kalbimde Ryzen 3000 ve X570 var ama durum bu.
7000 TL'ye bence RX 5700 XT Ryzen 5 3600lü sağlam sistem dizersin.
Keşke taşınabilir boyutlarda olsa ama pahalıya geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi büyük bir çantaya atıp taşımam lazım. Yoksa kalbimde Ryzen 3000 ve X570 var ama durum bu.

Keşke taşınabilir boyutlarda olsa ama pahalıya geliyor.
Bende de kasa var, üniversiteye giderken taşıyorum. Ek koltuk alıyorum otobüsten.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX2060 sistem fiyatına RTX2070S-RTX2080 gücünde sistem keyfini yaşamak istiyorsanız bu sistemi alabilirsiniz. Not: Ekran kartı başka sitelerde 3100TL'ye bulunabiliyor. Böylece başka siteden 500GB P1 NVME SSD ile SSD'yi değiştirebilir ve RGB fan-işlemci soğutucu takviyesi yapabilirsiniz, çünkü Wraith Stealth soğutucunun R5 3600 için çok iyi olduğunu düşünmüyorum.
Screenshot_20190721-193931_Print Spooler.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı