MSI Interceptor DS B1 oyuncu faresi alınır mı?

Untouchablee

Hectopat
Merhaba. MSI Interceptor DS B1 oyuncu faresini uzun zamandır takip ediyordum. Hepsiburadada indirimli fiyatı 75 liraya kadar düştüğünü gördüm ve fiyatını çok uygun buldum. Sizce bu fare alınır mı? Elim küçük değil. Şuan kullanmakta olduğum fare Everest SM-770. Şuanki faremi elim neredeyse tamamen kaplıyor. Bu farenin artı ve eksi yönleri nelerdir? Teşekkürler.

O fiyat aralığında Bloody A9081 öneririm. Interceptor' u inceledim deneme imkanım oldu fakat benim elim de büyük olduğu için tavsiye üzerine A90'la tanıştım daha yayvan bir tutuşu var gayet memnun kaldım. Mousepad ile birlikte satılıyor o şekilde bulursanız padi de güzeldir.

Fiyatı uygun olduğu için Interceptor fareyi düşünüyordum fakat boyutu yüzünden sanırım vazgeçiyorum. Önerdiğiniz fare de şuan için bütçemi biraz zorluyor. Sanırım biraz daha para biriktirip daha önceden almayı planladığım ve çok heves ettiğim G102'yi alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı