MSI Katana 17 B12VEK FPS düşüklüğü

Umut Yılmazlar

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Msi katana 17 b12vek
Meslek
Makinist
MSI Katana 17 B12VEK bilgisayara sahibim. RTX4050 ekran kartı var ve bilgisayarda MUX Switch var. Güç ayarlarım tamamen performansda ve sürekli harici ekran kartı kullanımı seçili MUX'ta. Ama oyuna girdiğimde örneğin God of War Ultra ayarlarda 10FPS alıyorum. PC'yi yeniden başlattığımda aynı ayarlar ile normale dönüyor 80 bandında akıcı oynayabiliyorum. Bu sorun neden kaynaklanır?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Katana 17 B12VEK bilgisayara sahibim. RTX4050 ekran kartı var ve bilgisayarda MUX Switch var. Güç ayarlarım tamamen performansda ve sürekli harici ekran kartı kullanımı seçili MUX'ta. Ama oyuna girdiğimde örneğin God of War Ultra ayarlarda 10FPS alıyorum. PC'yi yeniden başlattığımda aynı ayarlar ile normale dönüyor 80 bandında akıcı oynayabiliyorum. Bu sorun neden kaynaklanır?

Sıcaklık değerlerin ve kullanım oranların nasıl?

Sıcaklık değerlerin ve kullanım oranların nasıl?
80fps aldığım zamanlarda gpu sıcaklığı 75 77 derecelerde seyir ediyor. Kullanım oranlarını hatırlamıyorum. Bakıp mesajı editlerim. Benim kafama takılan şey hiçbir ayar değişikliliği yapmadan ve zaman geçirmeden sadece yeniden başlatma ile düzelmesi

80FPS aldığım zamanlarda GPU sıcaklığı 75 77 derecelerde seyir ediyor. Kullanım oranlarını hatırlamıyorum. Bakıp mesajı editlerim. Benim kafama takılan şey hiçbir ayar değişikliliği yapmadan ve zaman geçirmeden sadece yeniden başlatma ile düzelmesi

Afterburner kurun GPU ve CPU MHz değerlerini takip edin. 10FPS aldığında ne veriyor değer buraya yazın.

Geri
Yukarı