MSI Katana GF76 12UC-059xtr vs Dell G15 5525 vs TUF Gaming A15

Bütçe
30000

Furkan3416

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, uzun senelerdir Monster Abra A5 v12.1 kullandım ilk 1 sene çok memnundum fakat yormaya başladı sonrasında artık bilgisayarımı yenilemeyi düşünüyorum fakat bilgisayar seçerken zorlanıyorum. AMD Ryzen 7 işlemcili mi almalıyım Intel i7 mi olmalı? 3050 ekran kartlarının performanslarıyla alakalı olumsuz şeyler görüyorum 3060 mı olsa acaba diye düşünürken çok fazla seçenek var ve karar veremiyorum. Şu an için;

-MSI Katana GF76 12UC-059xtr

-Dell G15 5525 sIF15_RMB_2301_1400_hom

-ASUS TUF Gaming A15 FA507RM-HN095

Bütçeme uygun bunları bulabildim ama emin olamıyorum farklı marka da olabilir. Acer, Casper konusunda korkularım var. Sizin tecrübelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Taban fiyatım 30 k olarak düşünüyorum.

Katana alınmaz, Dell'in yazılımsal sorunları var. TUF pil ömrü lazımsa alınabilir.

Hocam öncelikle hızlı dönüş için teşekkür ederim 8 gb ram sence yeterli mi bir de 512 ssd az geliyor bana sanki siz ne düşünüyorsunuz ?

Hocam öncelikle hızlı dönüş için teşekkür ederim 8 GB RAM sence yeterli mi bir de 512 SSD az geliyor bana sanki siz ne düşünüyorsunuz?

RAM'i ve SSD'yi sonradan ekleyebilirsiniz hocam, ona takılmanıza gerek yok.

RAM'i ve SSD'yi sonradan ekleyebilirsiniz hocam, ona takılmanıza gerek yok.
Hocam tekrar yazıyorum ama bu panel kalitesiyle alakalı forumda birkaç şey gördüm oyun ve orta seviye tasarım için kullanacağım bilgisayarı çok sıkıntı çıkarır mı siz önermişsiniz ama size güvenerek bu hafta içi almayı planlıyorum.

Hocam tekrar yazıyorum ama bu panel kalitesiyle alakalı forumda birkaç şey gördüm oyun ve orta seviye tasarım için kullanacağım bilgisayarı çok sıkıntı çıkarır mı siz önermişsiniz ama size güvenerek bu hafta içi almayı planlıyorum.

Tasarım kısmı için tam emin değilim hocam fakat oyun tarafında sıkıntı çıkarmaz, isterseniz direkt mağazadan inceleyin.

Geri
Yukarı