MSI Katana GF76 vs Monster Tulpar T7

Bütçe
17000-19000
Rica ederim, değinmek istediğim teknoloji konusu değildi kalite konusu anlamındaydı. Teknoloji maalesef biraz da bütçeye bakıyor bu zamanda umarım bütçenize göre güzel bir bilgisayar bulursunuz.

Artık bütçeden ziyade dolar'ın kaç olduğuna bakıyor malesef.. Black Friday ve gelecek indirimler olmasa cesaret edip yeni bilgisayar almazdım şahsen, belki düzelir diye bekliyorum 1 aydır daha da artıyor her şeyin fiyatı. sinerji'den baktığım bir masaüstü bilgisayarın fiyatı bir gecede 2bin tl arttı. Onu görünce dedim artık daha beklersem bu fiyatlar daha da tırmanıcak, indirim varken almak gerek..

Konusu geçen masaüstü;
(tam olarak şu andan 29 saat önce fiyatı 19.999 tl olan ve tam olarak şu andan 5 gün önce fiyatı 18.999 tl olan bilgisayar) (şu an 21 659tl )

Lenovo markasına da bakabilirsiniz. Kendim Ideapad Gaming 3 kullanıyorum aşşırı derecede memnunum. Özellikleri bunun kadar değil ama cidden kalite olarak çok iyi. Eski bilgisayarımda yine Lenovo idi. Bütçeniz dahilinde kesinliklike bakmanız gereken markalardan biri. Özelliklerini merak ederseniz yazıyorum;
GTX 1650 Ti.
2x8 16 GB RAM.
i5 10300H
Valorant en düşük ayarlar ortalama 200 FPS.
The Forest orta-yüksek karışık ayarlarda ise 90-120 FPS arası gördüm. Isınma problemi hiç yaşamadım. Kasa kalitesi de oldukça kaliteli.
Destek birimi rezalet ve aldım pişman oldum

Geri
Yukarı