MSI killer e2200 gigabit ethernet controller (ndis 6.30) driver sorunu

Numan

Hectopat
Daha fazla  
iyi günler. bu gün killer da offline tarzında bi hata aldığım için kendi sitesinde driverlarını güncelledim fakat bu sefer ethernet kablosunu tamamen görmemeye başladı şuan sonra aklıma geldi aygıt yöneticisine bakmak. baktığımda böyle bi hatayla karşılaştım yardımcı olursanız çooook sevinirim gerçekten cidden sinir bozmaya başladı.

birde bu bilinmeyen aygıt var ismini buldum bluetooth 4.0 gibi bişey ama onuda yükleyince internet ten driverlarından hata veriyo .

Dosya Ekleri

• killer.jpg
    killer.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 1.688
USB\VID_8087&PID_07DC&REV_0001

Ben donanım kimliğini koyduğumu sanıyordum yanlışlık olmuş sanırım bu donanım kimliği dostum

Dostum 32 bit atmış olabilirmisin acaba sen bu ürün windows 7 8 32 bit ve sonrası için çalışıyor diye bi hata verdi ve tamamlanmadan sonlandırıldı kurulum dedi

Bu arada killer sorunumu halletim teşekkür ederim

Eyw dostum bu bende kuruluydu zaten ama tavsiyen üzerine tekrar kurdum kurarken onar dedim daha doğrusu şuan sıkıntı kalmadı konu kilit çok teşekkür ederim

Son bir sorum var bilgisayara ilk windows 8.1 bi kurduğumda ssd ye kurduğumdan dolayı çat diye açılıyordu driverlar oyunlar falan kurduktan sonra şuan da da hemen açılyor fakat programlar 10-20 sn sonra geliyor bu normal mi sence yoksa bi yerde hata mı yaptık

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı