MSI Live Update 6 BIOS güncelleme

series992

Hectopat
MSI Live Update 6 ile BIOS güncellemek istiyorum. Ürün kaydı yapmadan sanırsam BIOS güncellenmiyor daha önce MSI Live Update ile BIOS güncelleyen oldu mu? Seri numarası ve ürünün alındığı tarihi istiyor ürünü parça parça almadım, nasıl çıkarım bu işin içinden? Yardımlarınızı bekliyorum.

Adsız2.png

MSI Live Update 6 ile BIOS güncellemek istiyorum. Ürün kaydı yapmadan sanırsam BIOS güncellenmiyor daha önce MSI Live Update ile BIOS güncelleyen oldu mu? Seri numarası ve ürünün alındığı tarihi istiyor ürünü parça parça almadım, nasıl çıkarım bu işin içinden? Yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 442620
Kasa'nın içini açıp anakartın güç bölmesinde bulunan seri numarasını girmeniz yeterli olacaktır. Direkt ürünü aldığınız tarihini ve hangi firmadan aldığınızı yazın.

Anladım peki normalde BIOS son versiyon diyor seri numarasını girdikten sonra gelecek mi yeni versiyon fikrin var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım peki normalde BIOS son versiyon diyor seri numarasını girdikten sonra gelecek mi yeni versiyon fikrin var mı?
Tam olarak bilmiyorum ama kayıt etmenizde fayda olacaktır. Yeni versiyon çıkacağı zaman MSI Live Update üzerinden yayınlar diye tahmin ediyorum. Daha önce BIOS Update'i bunun üzerinden yapmıştım ama üzerinden 2 sene geçti çok bir şey hatırlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı