MSI MAG B650 Tomahawk WiFi vs Asus TUF Gaming B650-Plus WiFi

yucelarslan

Centipat
Daha fazla  
Selamlar,

Aşağıdaki iki anakartı karşılaştırdığım da waoov denecek kadar büyük fark göremedim. Asus, MSI'a göre 2K daha ucuz. Siz değerli hocalarım bana hangi anakartın performans olarak daha iyi olduğunu söylerseniz çok sevinirim.

- MSI MAG B650 Tomahawk WiFi
- Asus TUF Gaming B650-Plus WiFi

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam MSI aldıysanız tavsiye eder misiniz?
Hocam selam. Asus aldım, tuf gaming B650 plus wifi olanı. Herhangi bi sıkıntı yaşamadım. Bios updateleri falan yapmakta kolay. Ayrıca kasa, ram, soğutucu vs tüm hepsinin led'lerini de anakart yazılımı üzerinden kontrol edebiliyorum. Msi'da iyidir tabii ama tercihimi asus'tan yana kullandım

Hocam selam. Asus aldım, tuf gaming B650 plus wifi olanı. Herhangi bi sıkıntı yaşamadım. Bios updateleri falan yapmakta kolay. Ayrıca kasa, ram, soğutucu vs tüm hepsinin led'lerini de anakart yazılımı üzerinden kontrol edebiliyorum. Msi'da iyidir tabii ama tercihimi asus'tan yana kullandım
Hocam bende 2 anakart arasinda kaldim siz neden asus tercih ettiniz?

Hocam bende 2 anakart arasinda kaldim siz neden asus tercih ettiniz?
Hocam Msi alacaktım aslında ancak tam o günlerde fiyatı bi çıtır yükselmişti. Birde Msi'da M2'de Gen5 desteği falan yoktu. Zaten tüm özellikler birbiriyle kafa kafaya diyebilirim. Hem Gen5 hem de fiyatının azda olsa makul olması beni Asus almaya itti. İki anakartın özellik karşılaştırmasını dilerseniz buradan yapabilirsiniz.

Hocam Msi alacaktım aslında ancak tam o günlerde fiyatı bi çıtır yükselmişti. Birde Msi'da M2'de Gen5 desteği falan yoktu. Zaten tüm özellikler birbiriyle kafa kafaya diyebilirim. Hem Gen5 hem de fiyatının azda olsa makul olması beni Asus almaya itti. İki anakartın özellik karşılaştırmasını dilerseniz buradan yapabilirsiniz.

Benim alacagim , almayi dusundugum yerde de fiyat farki yok

Geri
Yukarı