MSI MAG CoreLiquid P240 alınır mı?

furkansama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Henüz işlemcime sıvı soğutma almadım ve arayış içerisindeyim. Kendim başlıkta belirttiğim MSI MAG CoreLiquid P240 sıvı soğutmasını buldum. Sizce alınır mı? Pompa ve fan sesi rahatsız ediyor mu? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• İşlemci: AMD Ryzen 5 5600.
  • Kasa: MSI MAG Forge 100R.
  • Anakart: B450M S2H.
  • PSU: Aerocool 600W 80 Plus.
  • RAM: Kingston HyperX Fury 2x8 16 GB
  • Ekran kartı: ASUS ROG STRIX GTX 1660 Super.

MSI ın buna benzer bir modeli vardı yine pompası radyatördeydi ve sorun çıkarıyordu. Bence başka modellere yönelmekte fayda var.

MSI ın buna benzer bir modeli vardı yine pompası radyatördeydi ve sorun çıkarıyordu. Bence başka modellere yönelmekte fayda var.
Toplasan 10 tane değerlendirmesi mevcut. Çok fazla anlamıyorum bende, sizlere sormak istedim.
Fena değil ama bence sıvı soğutma zorunlu değilse fuma 2 al.

Hocam sıvı soğutma şartım yok fakat, 1000 TL gibi bir fiyatlara çıktıktan sonra sıvı soğutma almak daha mantıklı geliyor. İlerleyen zamanlar da sistemi satacak olsam sıvı soğutma daha çok dikkat çekici oluyor. Fuma 2'yi biliyorum. Oldukça fazla iyi değerleri var. Bazı 240Mm'lik sıvı soğutmalardan çok daha iyi performans veriyor. Fakat o kadar paralara çıktıktan sonra sıvı soğutma almak daha mantıklı geliyor.
Güzel model ama ne kadara alınacağı önemli.
2000 TL gibi bir fiyatı var şuan. Ürünün linkini bırakıyorum.

Geri
Yukarı