MSI MAG Forge 100M alınır mı?

Bütçe
550

speedpiwe

Decapat
Daha fazla  
Şu anda kullandığım kasa mini ATX bir kasa aşırı küçük. Sadece egzoz fanı var. 1 tane fan var yani, kasada işlemci 75 derecelere çıkıyor. APU sistem kullanıyorum ve şu anda imkanım var. Değiştireceğim en Max 500 550 arası bakıyorum. MSI MAG Forge 100M almayı düşünüyorum gayet güzel duruyor ve videolardan izlediğim kadarıyla ve yorumları okuduğum kadarıyla çok iyi bir soğutması var deniliyor. Bu parçalar bu kasaya uyar mı acaba bilen varsa söyleyebilir mi?

Gigabyte B450M S2H V2 Micro ATX.

Ryzen 3 2200G işlemci.

16 GB 3200MHz RAM.

1 SSD 2 tane HDD var.

Gamepower 650W PSU 80+

Ekran kartı yok ama para biriktiriyorum Ryzen 5 3600 ve RX 5500 veya GTX ekran kartı alacağım ileride sıkıntı yaşamam sığmayla ilgili değil mi?

Ve kablolama güzel yapılıyor mu? Bu kasada şu anki kasamda 0 kablolama alanı var her şey ortada. Neredeyse camını kapatamıyorum, saklama alanı yok, HDD için kızak yok. Ortalık yerde duruyor her şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tank gibi kasa istersen bu:

Aerocool Visor 2x14cm ARGB Adreslenebilir RGB Fanlı, Dik Ekran Kartı Takılabilen, Led Şeritli, RGB Kontrolcülü, Tempered Glass Yan Panelli, USB 3.0 Full Tower Bilgisayar Kasası (Ekran Kartı Sabitleme Aparatı Hediyeli!) - Kasa - PC Bileşenleri | Teknobiyotik

Daha normal bir kasa istersen bu:

Küçük kasa istersen bu:

Dark Guardian Mini PRO 4x12cm ARGB LED Fanlı, Tempered Glass, Mesh Ön Panel USB 3.0 Mid Tower Siyah Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Kısacası 100M alınacak kasa değil. Bu fiyatta bu kasalar varken 100M nin yüzüne bakmam.

Şu anda kullandığım kasa mini ATX bir kasa aşırı küçük. Sadece egzoz fanı var. 1 tane fan var yani, kasada işlemci 75 derecelere çıkıyor. APU sistem kullanıyorum ve şu anda imkanım var. Değiştireceğim en Max 500 550 arası bakıyorum. MSI MAG Forge 100M almayı düşünüyorum gayet güzel duruyor ve videolardan izlediğim kadarıyla ve yorumları okuduğum kadarıyla çok iyi bir soğutması var deniliyor. Bu parçalar bu kasaya uyar mı acaba bilen varsa söyleyebilir mi?

Gigabyte B450M S2H V2 Micro ATX.

Ryzen 3 2200G işlemci.

16 GB 3200MHz RAM.

1 SSD 2 tane HDD var.

Gamepower 650W PSU 80+

Ekran kartı yok ama para biriktiriyorum Ryzen 5 3600 ve RX 5500 veya GTX ekran kartı alacağım ileride sıkıntı yaşamam sığmayla ilgili değil mi?

Ve kablolama güzel yapılıyor mu? Bu kasada şu anki kasamda 0 kablolama alanı var her şey ortada. Neredeyse camını kapatamıyorum, saklama alanı yok, HDD için kızak yok. Ortalık yerde duruyor her şey.
Kullanıyorum çok güzel kasa. Sessiz ve kurulumu da kolay. Hava akışı gayet iyi. Arctic Liquid gibi kalın bir sıvı soğutma bile sığdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı