MSI MAG241C 2. el fiyatı ne kadardır?

furs0n

Hectopat
Merhaba, MSI MAG241C 23.8' 144Hz 1ms CURVED VA panel monitöre sahibim. Genelde hikâyeli oyunlar oynayacağım ve yeni sistem toplayacağım için IPS panele geçmek istiyorum. Ayrıca, sadece siyah arka planda belli olan 1 adet ölü piksel mevcut. Daha önce hiç 2. el satış gerçekleştirmediğim için size sormak istedim, şu anki fiyatına oranla ve 1 adet ölü pikseli göz önünde bulundurarak monitörü hangi fiyattan koymalıyım?

Anladım. Ölü piksel dediğiniz sadece siyahta belli oluyorsa alt piksel sorunu diyebiliriz. Ürünün sıfırı yaklaşık 2000 TL. %20 civarında düşmelisiniz en azından. 1600 TL gibi bir fiyata satabilirseniz ne âlâ.

Anladım. Ölü piksel dediğiniz sadece siyahta belli oluyorsa alt piksel sorunu diyebiliriz. Ürünün sıfırı yaklaşık 2000 TL. %20 civarında düşmelisiniz en azından. 1600 TL gibi bir fiyata satabilirseniz ne âlâ.
Bu arada daha önce hiç ikinci el satış gerçekleştirdiniz mi? Şehir dışında birine satarsam bu olayı nasıl gerçekleştireceğim, kişi parayı attıktan sonra mı kargolayacağım eğer yaptıysanız bilgi verirseniz çok sevinirim.

Bu arada daha önce hiç ikinci el satış gerçekleştirdiniz mi? Şehir dışında birine satarsam bu olayı nasıl gerçekleştireceğim, kişi parayı attıktan sonra mı kargolayacağım? Eğer yaptıysanız bilgi verirseniz çok sevinirim.
Evet son dönemde PSU, bilgisayar kasası, monitör ve HDD satışı gerçekleştirdim. İl dışına tek bir ürün sattım o da Tekirdağ'da idi, alıcı gelip almak istedi. Satacağınız platforma göre değişir bu plan. Sarı sitede GeT olayında kargo da oluyor sanırım. Ben satışlarımı kırmızı sitede gerçekleştiriyorum. İl dışına satmanız biraz riskli ve ek masraflı. Eğer yapacak olursanız ücreti aldıktan sonra karşı ödemeli olarak kargolayacağınızı belirtin. İstanbul'da yaşıyorsanız zaten rahat gidecektir. Piyasasına baktığımda dediğim gibi 1600 TL'ye satanlar var. Siz de o fiyattan satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Evet son dönemde PSU, bilgisayar kasası, monitör ve HDD satışı gerçekleştirdim. İl dışına tek bir ürün sattım o da Tekirdağ'da idi, alıcı gelip almak istedi. Satacağınız platforma göre değişir bu plan. Sarı sitede GeT olayında kargo da oluyor sanırım. Ben satışlarımı kırmızı sitede gerçekleştiriyorum. İl dışına satmanız biraz riskli ve ek masraflı. Eğer yapacak olursanız ücreti aldıktan sonra karşı ödemeli olarak kargolayacağınızı belirtin. İstanbul'da yaşıyorsanız zaten rahat gidecektir. Piyasasına baktığımda dediğim gibi 1600 TL'ye satanlar var. Siz de o fiyattan satışı gerçekleştirebilirsiniz.
1.650 TL’ye koydum. Kırmızı site letgo oluyor sanırım, ben de oraya ilan verdim. Bu saatte aynı ilçeden iki kişi favorilemiş bile. İnşallah satabilirim 1.600’den. Teşekkür ederim.

1.650 TL’ye koydum. Kırmızı site letgo oluyor sanırım, ben de oraya ilan verdim. Bu saatte aynı ilçeden iki kişi favorilemiş bile. İnşallah satabilirim 1.600’den. Teşekkür ederim.
Rica ederim. İyi yapmışsınız. Umarım satabilirsiniz. Sattıktan sonra buraya öneri için konu açarsanız yine yardımcı olmaya çalışılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı