MSI MPG Gaming Edge Wi-Fi anakart Amazon'dan alınır mı?

oWoom

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bir süredir MSI MPG Gaming Edge Wifi bu anakartın fiyat seviyelerini takip ediyorum en ucuz olarak Amazon'da görmekteyim. Site Amazon TR olmasına karşın satıcı Almanya görünüyor ve kargo ücreti olarak da 100 TL'ye yakın bir tutar ekleniyor. Fakat kargo ücreti eklenmesine rağmen piyasada ekstra bir indirim yapılmadığı durumda en ucuz fiyat olarak bu seçeneği görüyorum.

1- Daha önce bu satıcı üzerinden satın alma deneyimi olan var mı?
2- Alındığı durumda gümrük sorunu yaşanır mı?
3- Sizce bu şekilde alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
70 TL fazla verip ülkemizden alın bence:

Bu satıcıyı ben de gördüm hocam yine de biraz daha bekleyip indirime girmesini bekleyeyim diyorum.

Buradan alın bence. Kargo hızlı olur hem.
Amazon linkini mi kastediyorsunuz?
Sorun yaşamazsınız. Alınır.

Daha önce bu şekilde bir alışverişiniz oldu mu acaba? Ya da alan birisi var mıdır? Olası bir arıza durumunda sıkıntı yaşayabilirim diye düşünüyorum ama yanlış da düşünüyor olabilirim.

Bu satıcıyı ben de gördüm hocam yine de biraz daha bekleyip indirime girmesini bekleyeyim diyorum.

Daha önce bu şekilde bir alışverişiniz oldu mu acaba? Ya da alan birisi var mıdır? Olası bir arıza durumunda sıkıntı yaşayabilirim diye düşünüyorum ama yanlış da düşünüyor olabilirim.

Daha önce Amazon Germany'den alanlar var. Aynı Türkiye'den almışsınız gibi garanti veriyor Amazon ama kargo biraz geç gelebilir.

Hayır hocam buradan derken Türkiye'yi kastediyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı