MSI MPG Gungnir 100P Kasa Nasıldır?

Selamlar, iki ay önce topladığım bilgisayar için bu kasayı kullandım. Aşırı memnunum, hem kurulum esnasında hiçbir sorun yaşamadım. Hem içerideki hava sirkülasyonu çok iyi, hem de kablo düzenlemesi çok kolay oldu.

Not olarak şunu da belirteyim. Kasanın tepesine sıvı soğutmayı rahatlıkla yerleştirebildim ve işlemcim maksimum yük altında 52, ekran kartı da maksimum yük altında 72 dereceyi geçmiyor. Kısacası kasadan çok memnunum, kesinlikle tavsiye ederim.

Son not, ben iki ay önce aldığımda 460 liraya Amazon Türkiye'den almıştım fakat şimdi fiyatı daha pahalı ne yazık ki. :/

Merhaba bilgilendirme için çok teşekkür ederim black frşday döneminde uygun fiyata bulacağımı düşünüyorum. Ön panelinde de fan bulunuyor dimi kasanın ürün görsellerinde hiç göremedim.

Ben teşekkür ederim, sadece egzos fan ile birlikte geliyor kasa. Başka bir fan yok içerisinden çıkan bu nedenle 3'lü bir fan seti alıp ön tarafa takmak çok daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır.

Ben teşekkür ederim, sadece egzos fan ile birlikte geliyor kasa. Başka bir fan yok içerisinden çıkan bu nedenle 3'lü bir fan seti alıp ön tarafa takmak çok daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır.
uygun fiyatlı olupta takabileceğim örnek bir fan var mı atabileceğin

MSI'a göre P400A çok daha iyi bir seçim olur hava akışı bakımından. 3 adet fan ile birlikte geliyor, sadece bir egzoz fanına ihtiyacınız olur.

Ben şu seti almıştım ama yurtdışından gelmişti. Çok memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…