MSI MPG Velox 100R iyi midir?

Fiyat konusunda bir fikrim yok fakat bu kadar pahalıya alınmadığına eminim ayrıca konu farklı yerlere gidiyor ben F/P olarak sormamıştım hava sürkilasyonu vb. anlamında soruyorum.
Hava sirkülasyonu olarak ortalamanın biraz altı diyebilirim. Ne çok iyidir ne de çok kötü. Önündeki hava kanalları oldukça az geldi bana. Yeterli gelmeyecektir bence. Ama daha kötülerinide gördüm. Eğer alındıysa yapacak bir şey yok zaten hayırlı olsun kullanın. Malzeme kalitesi olarak iyi bir kasa.

Kasayı aldıktan sonra soruyu sormam garip biliyorum ama merakımdan soruyorum. Bu kasa iyi midir?

Merhaba,

Arkadaşımız "bu kasayı satın aldım, iyi midir?" anlamında net sormuş bir link paylaşarak.
Gelen cevaplar "kazık yemişsiniz"........ Soruyu okumak, ihtiyacı anlamak, eğer cevabınız varsa yazıp, yoksa susmak bu kadar mı zor?

Elinizde kullandığınız bu model varsa, yada teknik olarak ne kadar performanslı olacağı üzerine fikriniz varsa cevap yazılabilecek bir soru. (Bu fiyata alayım mı denmemiş)

@Silinen üye Ben kasanın 100P modelini tercih ettim. Çok fazla led sevmediğimden ve on tarafı açık, ızgaralı bir yapı düşündüğümden dolayı. Sizin satın aldığınız modelde de, ön camın hemen yanında mesh kısım var. Sıcaklık durumunu kullanım sonrası ölçersiniz.
İşlemciniz 80 derecey ekadar, ekran kartınız 85 dereceye kadar diye ortalama bir derece söylersek, donanımınız çok uç sıcaklıklara yakınsa, kasanın ısınmasından memnun kalmazsanız, sol yan tarafa yine 2 adet fan takılabiliyor bu modelde. Bir yükseltme ile yine sorununuz çözülür diye düşünüyorum. Kasa 4 adet fan ile geliyor, 7 fana kadar yükseltilebiliyor.
Bence çok kaliteli ve görünümü çok hoş bir kasa satın almışsınız.
İyi günlerde kullanın.

Saygılarımla

Merhaba,

Arkadaşımız "bu kasayı satın aldım, iyi midir?" anlamında net sormuş bir link paylaşarak.
Gelen cevaplar "kazık yemişsiniz"........ Soruyu okumak, ihtiyacı anlamak, eğer cevabınız varsa yazıp, yoksa susmak bu kadar mı zor?
Kasayı aldıktan sonra "Aldım, iyi midir?" diye sormanın bir mantığı yok. Almadan önce soracak ki kötüyse kötü dediğimiz yorumları görüp almaktan vazgeçsin. Asıl bunu anlamak bu kadar zor olmamalı. Ayrıca soruyu okumamakla ne alakası var? Soruyu okuyup cevap veriyoruz. Susmak zorunda da değiliz. Konu sahibi herkese açık bir konu açıyorsa, konuya herkes istediği mesajı yazar, iyi veya kötü.

100P ile 100R arasında hava akışı yönünden oldukça fark var. Mesajımda da zaten bunu belirttim, Velox 100R yerine 100P alsaydın sorun yoktu diye. Ama Velox 100R alması tamamen para israfı.

Yeni konular

Geri
Yukarı