MSI MPG X570 GAMING Edge Wi-Fi vs Gaming Pro Carbon AC

Egeninefesi

Decapat
Bu iki anakart arasında kaldım. Aslında Gaming Edge alacaktım ama ısınma sorunu var dediler bu yüzden Gaming Pro Carbon ile aralarında kaldım. Hangisini almalıyım aralarındakı performans ve ısı farkı fiyat farkına değer mi? Bu arada anakartı Ryzen 5 3600X ve RX 5700 XT ile birlikte kullanacağım.

Son düzenleme:
İleride 3900X/3950X takmayacaksanız ikisini de alabilirsiniz. Eğer işlemcinizi ileride yükseltmeyi düşünüyorsanız ikisi de alınmaz. Onların yerine Asus Tuf Gaming X570 Plus Wi-Fi alabilirsiniz. Bütçeniz kısıtlıysa şu an için bu kadar masraf yapmanıza gerek yok. Sisteminize iyi bir B450 anakart da yeterlidir.

İleride 3900X/3950X takmayacaksanız ikisini de alabilirsiniz. Eğer işlemcinizi ileride yükseltmeyi düşünüyorsanız ikisi de alınmaz. Onların yerine Asus Tuf Gaming X570 Plus Wi-Fi alabilirsiniz. Bütçeniz kısıtlıysa şu an için bu kadar masraf yapmanıza gerek yok. Sisteminize iyi bir B450 anakart da yeterlidir.
B450 Gaming Pro Carbon AC alacaktım ama stok tükenmiş.(Wifi olan anakart istiyorum.)
İşlemciyi 5 yıl boyunca değiştirmeyi düşünmüyorum o yüzden sanırım Gaming Edge Wifi alacağım.
Ama Asus ile Gaming Edge arasında 50TL gibi bir fark var hangisini almalıyım sizce?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı