MSI MS-7253'e İşlemci

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

21Kıray

Hectopat
Daha fazla  
BEnim pc'de kasma sorunu var. Bu sorunun işlemcimden kaynaklandığını düşünüyorum. O yüzden yeni bir işlemci olarak intel core i7 4 çekirdek işlemci almayı düşünüyorum. Benim anakartım MSI MS-7253 model . Almak istediğim bu intel core i7 işlemciler. Bu anakarta uyacak mı? Veya uygun yonga seti olanı var mı?:D Hadi buldum diyelim benim pcdeki kasma sorununu giderecek mi? :D Bana yardımcı olun. Özellikle yetkili technopat uzmanları gelirse çok sevinirim. :D

Peki işlemciyi değişirsem, iyi performans alır mıyım sence? Ekran kartı 2 gb çünkü.

- - - Güncellendi - - -

İyi bir işlemci alırsam iyi performans alır mıyım ? Ekran kartım işe 2 gb ATI Radeon hd 5450 2gb

Merhabalar oyunlarda işlemciden ziyade ekran kartı önemlidir eğer sistemin normal kullanımda(oyun oynamayıp internette falan dolanmak) hızlanmasını istiyorsan ram takviyesi yapabilirsin ama yok benim sıkıntım oyunlar diyorsan ekran kartını değiştirmelisin tabi eğer işlemcinden bahsedersen oyunlarda darboğaz yaşayıp yaşamayacağın konusunda yardımcı olabiliriz.

Ekran kartı modelim Radeon HD 5450

Benim derdim oyunlar değil. Gezinirken sürekli takılıp durması, donması. Yanıt vermemesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı