MSI Optix MAG274QRF-QD Monitör Nasıldır?

Aldım ve şuana kadar bir problem yaşamadım açıkçası sadece monitörü güncelleme arayüzü kötü monitör biosunu güncelleyemedim bir türlü araştırdım saat dil ayarıını İngilizce yap güncelle önerileri var onu yapınca monitör çöküyor bu sefer diyorlar.
2 Adet Usb girişi var o usb girişlerine klavye mouse takılıp kullanılabiliyor mu? Sipariş etmeden önce bunu öğrenmem gerek.

Aldım ve şu ana kadar bir problem yaşamadım açıkçası sadece monitörü güncelleme arayüzü kötü monitör BIOS'unu güncelleyemedim bir türlü araştırdım saat dil ayarıını İngilizce yap güncelle önerileri var onu yapınca monitör çöküyor bu sefer diyorlar.

Hocam bende bu monitörü alacağım da tecrübelerinizi benimle paylaşır mısınız?

2 Adet USB girişi var o USB girişlerine klavye mouse takılıp kullanılabiliyor mu? Sipariş etmeden önce bunu öğrenmem gerek.

Yapılabiliyor. Ben kasaya takılı kullanıyorum. Her set kullanılabiliyor mu uyumluluk hakkında bilgim yok.

Hocam bende bu monitörü alacağım da tecrübelerinizi benimle paylaşır mısınız?

Gigabyte'ın yazılımı kötü ya öldürmese de süründürüyor. NVIDIA ekran kartı kartı kullanacaksan G-SYNC tam olarak kullanamayacaksın bilgin olsun onun için ona göre AMD ekran kartı ile FreeSync açılabilir.

Benim bu monitörü alma motivasyonum o zaman piyasada 4K 120 Hz IPS monitörün olmamasıydı. Bu da piyasasına göre ucuzdu bayağı 2-3'e mi ne almıştım İtopya'dan ucuza. Şimdi seçeneklerde fazla alternatiflere bakabilirsiniz.

ViewSonic iyidir bütçe çok yoksa.

Geri
Yukarı