MSI Optix-MAG281URF Type-C kablo önerisi

Cihan Korkut

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• MSI MAG Z590 GAMING FORCE
• İ5 10600-K
• CORSAIR 32 GB 3200 MHZ RAM
• ZOTAC RTX 2060 12 GB
• MSI THUNDERBOLT M4 8K
• DEEPCOOL MATREXX 70 KASA
• DEEPCOOL LS720-WB COLLER
Meslek
Grafiker
Monitör
MSI Optix-MAG281URF
Arkadaşlar bu monitör "MSI Optix-MAG281URF" için Type-C kablo önerisi bilgisi rica ediyorum.
Type-C üzerinden 144Hz alacağım bir kabloya ihtiyacım var.
MSI Thunderbolt M4 8K kartım var.
Çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla Laptop'tan monitöre bağlanacaksın. Laptopta Type-C çıkışın Thunderbolt destekli. Yani Type-C to DP bu linkteki kabloyu kullanman gerekiyor. Ayrıca G-Sync'te açılabiliyor.
Cevabınız için teşekkürler, Masaüstü bilgisayarımda kullanacağım. ThunderboltM4 8K Bu kartı satın aldım. Bu kart üzerinden görüntü ve usb bağlantısı yapacağım masaüstünde kablo karmaşası olsun istemiyorum. 😊

Cevabınız için teşekkürler, Masaüstü bilgisayarımda kullanacağım. ThunderboltM4 8K Bu kartı satın aldım. Bu kart üzerinden görüntü ve USB bağlantısı yapacağım masaüstünde kablo karmaşası olsun istemiyorum. 😊

Yalnız bu kartın üstünde Type-C hem de DP var yazıyor. Monitöre o zaman DP ile direkt bağlan. Diğer türlü Type-C to Type-C lazım. PAUGGE CC14PD100W USB-C TO USB C Kablo fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, PAUGGE CC14PD100W USB-C TO USB C Kablo en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunun gibi. Fakat monitörde bu giriş var mı?

Yalnız bu kartın üstünde Type-C hem de DP var yazıyor. Monitöre o zaman DP ile direkt bağlan. Diğer türlü Type-C to Type-C lazım. PAUGGE CC14PD100W USB-C TO USB C Kablo fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, PAUGGE CC14PD100W USB-C TO USB C Kablo en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunun gibi. Fakat monitörde bu giriş var mı?
Evet monitörün type c girişi mevcut. MSI Optix MAG281URF 27.9 bağlantı ama tezat bir durum var thunderbolt 4 maksimum 4k 120hz destekliyor. Monitörün klavuzunda 144 hz destekliyor diye yazıyor kafa karıştırıcı

Evet monitörün Type-C girişi mevcut. MSI Optix MAG281URF 27.9 bağlantı ama tezat bir durum var Thunderbolt 4 maksimum 4K 120Hz destekliyor. Monitörün kılavuzunda 144 Hz destekliyor diye yazıyor kafa karıştırıcı

Thunderbolt bir ekran kartı kadar güçlü aktarım kapasitesine sahip değildir. Elindeki ürünü hiç kullanmadım. Tahminlerimi sunuyorum. 144Hz'ye çıkamıyorsa bant genişliği yetmiyor olabilir. Bazen HDR modu aktifken 120Hz'de takılıp kalıyordu. Alıp test etmek lazım.

Geri
Yukarı