MSI Optix MPG27CQ2 alınır mı?

Asyneum

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba değerli kullanıcılar,

Demin güzel bir indirim yakaladım. Tam da aradığım nitelikte bir monitör kendisi. Fakat Ölü Pixel vb. gibi sorunlardan çekiniyorum. AOC gibi bu firmanın da değişim politikası hakkında bilgisi olan var mı? Ölü Pixel çıktığında iade ve değişim sağlanıyor mu %100?

Ürün linki;

2K 144 Hz 1440P çözünürlük ve IPS Panel, daha ne istenir ki (ölü piksel şikayetler, kargonun uzun süre sonra gelmesi vs. gibi sıkıntıları barındırmadığını varsayarak yazıyorum) fiyatını hakkeden bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Düzenleme: VA panelmiş galiba. Ve şu "178 derece açı" (178 dereceyi geçmeyecek açıdan bakarsanız eğer görüntü gözünüze ekranda bozulma varmış gibi gözükmüyor) olayı da gerçekten çok güzel.

Son düzenleme:
2K 144 Hz 1440P çözünürlük ve IPS Panel, daha ne istenir ki (ölü piksel şikayetler, kargonun uzun süre sonra gelmesi vs. gibi sıkıntıları barındırmadığını varsayarak yazıyorum) fiyatını hakkeden bir ürün olduğunu düşünüyorum.
Düzenleme: VA panelmiş galiba. Ve şu "178 derece açı" (178 dereceyi geçmeyecek açıdan bakarsanız eğer görüntü gözünüze ekranda bozulma varmış gibi gözükmüyor) olayı da gerçekten çok güzel.

Trendyol'da yanlış yazılmış paneli VA olacak.

Bunu öneririm.

Hem IPS, hem de renk derinliği daha iyi. Üstelik DisplayHDR400 de var.

MSI çok uygunmuş gibi görünse de değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı