MSI para iadesi kampanyası

cancan1135

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 13 Nisan'da katıldığım para iadesi kampanyası 55 dolar bütçeli ödemem hala yapılmadı bende bunu üzerine 3 gün önce mail attım ve bana katılım tarihinden itibaren 1 ay içinde yapılacağını belirterek mail atmışlar, kampanyada dolar üzerinden ödeme yapılacağı yazıyordu bugün ise attıkları mailde ödemeyi dolarak olarak değil 55 TL olarak yapacağımızı üzülerek belirtmek istiyoruz diye belirtmişler şaka gibi, 55 dolar 400 lira gibi bir şey yapıyor parasında değilim fakat böyle yapacaklarını bilsem MSI yerine ASUS tercih ederdim müşterileri kandırmaktan başka bir şey değil saygılar sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 13 Nisan'da katıldığım para iadesi kampanyası 55 dolar bütçeli ödemem hala yapılmadı bende bunu üzerine 3 gün önce mail attım ve bana katılım tarihinden itibaren 1 ay içinde yapılacağını belirterek mail atmışlar, kampanyada dolar üzerinden ödeme yapılacağı yazıyordu bugün ise attıkları mailde ödemeyi dolarak olarak değil 55 TL olarak yapacağımızı üzülerek belirtmek istiyoruz diye belirtmişler şaka gibi, 55 dolar 400 lira gibi bir şey yapıyor parasında değilim fakat böyle yapacaklarını bilsem MSI yerine ASUS tercih ederdim müşterileri kandırmaktan başka bir şey değil saygılar sevgiler.
Bir arkadaş daha bugün bu konuyu açmıştı. Google çevirimi kullandınız aceba ? Çünkü arkadaşın attığında aslında denilen şey şuydu;
Türkiye'ye dolar olarak gönderemiyoruz eşdeğer tl olarak yollanıcak.
Kampanyaya parça alarak katıldım ve onaylandı 55 dolar ödeme kazandım ödemeyi beklerken 55TL olarak ödenecek diye mail geldi. Ayrıca dolar hesabı için IBAN gönderdim. Şimdi 55TL ödenecek diyor Bu konuda ne yapabilirim? Benim durumumda olanlar var mı?
Size 55 Dolar 55TL olarak gönderilecek demiyorlar, dedikleri şey, dolar bazında yollamayacağız, 55Dolar yerine eş değer TL yollanıcak.

Geri
Yukarı