MSI R7 240'ın Çok Fazla Ses Çıkarması

Görkem5353

Hectopat
Daha fazla  
1 ay önce MSI R7 240 ekran kartı aldım, ilk 1 hafta hiç ses yoktu. Sonra haddinden fazla ses çıkarıyor, kafa kalmıyor, masaya tekme atıyorum öyle susuyor. Tekrar devam ediyor, bunu nasıl çözerim? Recep abi lütfen yardımcı ol, fanlarını temizledim ama gene ses geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle kasaya tekme atmamanı öneririm. Muhtemelen ekran kartının fanlarını çeviren bilyelerin olduğu kısımda bi sürtünme problemi vardır. 1 ay olmuş daha madem alalı, garantiye ver değiştirsinler ya da düzeltsinler.

Yedek bir ekran kartım yok. Yedek ekran kartı olmagı için yollayamiyorum. Aşiri ses çıkariyor ya bunu ben çözebilir miyim peki?

Benim sana tavsiyem çözmeye uğraşma, olur da yanlış bir şey yaparsan garantiye yollaman gerektiğinde bu sefer senin hatandan kaynaklandığını söyleyip garanti kapsamına girmiyor. Diye yapmayabilirler ya da ücretli yapmak zorunda kalabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı