MSI R7 250 ve Athlon X4 860 K nasıldır?

1050 darboğaz yapmaz mı ? bilmediğimden soruyorum
1080p de yapmaz gibi

Tek çekirdek puanı

Çoklu çekirdek:

Karşılaştırma (i5 2400 vs 860K) : AMD Athlon X4 860K vs Intel Core i5-2400 @ 3.10GHz [cpubenchmark.net] by PassMark Software
1050 darboğaz yapmaz mı ? bilmediğimden soruyorum
Ha bu arada, arkadaşımda 880K var, 1050 ile kullanıyor. 900p çözünürlükte AC odyssey oynadığını iddia etmişti. AC oddysey güçlü grafiklere sahip bir oyun bildiğimiz gibi 40-45 civarı FPS almış.

Takmayı deneyeceğim

Bu Athlon x4 Serisi , sandığımızdan daha iyi çıktı desene bazen istatistikler bile yanıltıyor.Benim sistemi araştırdığımda , çoğu oyunu oynatmaz diyorlar ve yazıyordu.Hepsini de aslanlar gibi oynattı
Takmayı denemek mi? elinde varsa hiç durma zaten. 2. el alacaksan RX 460 OEM veya GTX1050 ucuza bulabilirsen bak dostum
Yani bulursam takarım reis

Bu bildiğimiz eski Athlon işlemcilerden değil. Seneler öncesinde çıkmış FM2 sokete sahip yeni nesil athlon işlemci o yüzden perfromansı fena değil DDR2 sistemlerde çalışan AM2 athlon işlemciler hem çok ısınıyordu hemde dual core performansı bile vermiyordu bizzat 2 farklı sistemde o 2 çekirdek athlon sistemleri kullanmıştım.

Hocam tahminen , hangi oyunlara kadar götürür bu işlemci ?

2016 ve öncesi "singleplayer" oyunlarda idare eder.
Birkaç tane 2020 çıkışlı oyunları da oynadım.Tabi ucu ucunaydı ama sonuç olarak 2017-18-19-20 de çıkan birkaç oyunu oynadım.Bu saatten sonra çıkan sağlam oyunları oynatacağını da sanmam ama sırf meraktan deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…