MSİ R9 280X VS ASUS R9 280X DirectCU II

Hangi ekran kartı

• Asus r9 280x Direcx CII

Oy: 1 5,9%
  • Msi r9 280x twin fozr Gaming o.c

Oy: 16 94,1%

• Oy verenlerin toplamı
    17
Alacaksanız Powercolor alın. Ancak bu ikisinden biri arasında MSI önerirdim. Sanırım R9 serisinde Direct CU II için bir sorun varmış. Isı borularında. Tabi ne kadar doğrudur emin değilim ama(yanılmıyorsam Gtx serisindeki dizaynın aynısı geçirilmiş.)
Yani demek istediğim bu ikisinden biri arasından MSI alacaksanız alın. Yoksa Powercolor.

Hiç mi babana acımıyorsun bre? 100 TL fazlayı 4 fps için mi vereceksin? Hiç mi acıman yok? Asus aldıktan sonra ekran kartım artifack hatası verdi, çok ısınıyor gibi konular açmassın umarım.

Kardeş Asusda öyle bir sorun yok.Kaçtane testine,incelemesine baktım adam kendisi o.c yapmış 1150mhz da rahat çalıştırıyor. Ayrıca Asus dan bahsediyoruz adamlar sistemi kuruyor videoda o.c yapıyor hiç bir sorun yok.

4 fbs de az değil zaten 30 fps yi geçince donmaz 30/4 azmı ? Şöyle düşün oyun 26 fps de çalışıyor keyif almazsın ama 30 olsa bide Asusun 4 fps den fazla farkı olur bide özellikleri var ben o.c de etcem farkı düşün.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı