MSI R9 290 ısınma sorunu var mı?

ozan123

Kilopat
MSI R9 290 almayi düşünüyorum ama aklıma takılan bir soru var bu modelde ısınma sorunu var midir? Oyunlarda gereğinden fazla ısınır mi ? Eğer boyle bir sorun varsa gtx 960 alacagim. Cevaplarını bekliyorum @Silinen üye @Recep Baltaş @BARON™ @MF @Silinen üye

Yardim edebilecek yok mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI R9 290 ısınma sorunu yok. Gayet sogutması iyidir kartın. Bu bütçeye biraz daha para ekleyip GTX 970 alın derim. R9 290'dan GTX 960'a yönelmeyin.

Rahatlıkla tercih edebilirsiniz. GTX 970 EXOC alabilecek kadar bütçe varsa kaçırmayın derim.

Hocam ısı konusunda aklınızda soru işareti kalmasın söz konusu MSİ olunca zaten akılda soru işareti kalmıyor gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yalnız bütçenizi biraz daha arttırıp GTX 970' e yönelmenizi öneririm.

Verdiğiniz bilgiler için tesekkurler. Ancak butcemi daha çok arttiramayacagim gtx 770 mi alınmalı yoksa r9 290 mi ? Oyun içi ısılarını içeren bi grafik gosterirseniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…