MSI R9 290 ısınma sorunu var mı?

ozan123

Kilopat
MSI R9 290 almayi düşünüyorum ama aklıma takılan bir soru var bu modelde ısınma sorunu var midir? Oyunlarda gereğinden fazla ısınır mi ? Eğer boyle bir sorun varsa gtx 960 alacagim. Cevaplarını bekliyorum @Silinen üye @Recep Baltaş @BARON™ @MF @Silinen üye

Yardim edebilecek yok mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu model MSI r9 290'dan iyi midir ?
Kesinlikle R9 290'ın en iyi modeli PCS+ hem soğutma olarak hemde fabrika çıkışı oclanmış çekirdek, bellek hızları yönünden.

www.hizlial.com: Galaxy GTX970 EX O.C. 4GB GDDR5 256Bit DX12 Nvida Geforce Ekran Kartı
Üzerinde 100 lira daha koyacak durumun varsa bunu almanı öneririm daha düşük güç tüketiminden dolayı R9 290'a oranla daha az ısınıyor ve performans çok daha yüksek bakımından yada sistem olarak topluyorsan 100 liralık bir parçadan kısman daha iyi olur.

Peki bu PCS+ modelini nerede bulabiliriz stokya yok gözüküyor

Topkapı'daki stoklarda var başka şehirdeysen Vatan mağazasına git görüş bu modeli kargoyla evine yollayabilirler.

PCS+'ya o kadar para vermeye değmez. Herhangi bir parçadan azıcık kısılıp GTX 970 alınır yada Evga.Eu'dan hiçbir parçadan kısmadan alınır.

PCS+'ya o kadar para vermeye değmez. Herhangi bir parçadan azıcık kısılıp GTX 970 alınır yada Evga.Eu'dan hiçbir parçadan kısmadan alınır.
Hocam kisabilecegim kadar kistim parçalardan

Topkapı'daki stoklarda var başka şehirdeysen Vatan mağazasına git görüş bu modeli kargoyla evine yollayabilirler.
Peki r9 290 'da driver sıkıntısı olur mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…