MSI Radeon RX 6600 Mech 2X vs Sapphire Radeon Pulse RX 6600

Sonunda OC ibaresi bulunmuyor acaba sonradan biz OC yapabilir miyiz ? ya da gerek var mı oyun performanslarını youtube den izlediğim kadar biliyorum. Bir de amd tarafında sürücü problemi oluyor diyorlardı acaba rx6600 içinde aynısı geçerli mi ?

Oyun performansı beni şaşırttı, almadan önce bu kadar iyi sonuçlar beklemiyordum. Akşam eve gidince net değerleri yazarım şimdi oyun içi ayarları tam bilmiyorum. RDR2'de Ultra High karışımında 82-89 aralığında FPS veriyor. 67 derece sıcaklık hotspot ise 80 civarında oluyor sanırım. Dediğim gibi değerlerin ekran görüntüsünü paylaşırım.

Bundan önce de Sapphire Pulse RX 5500 XT 8GB olan modeli kullanıyordum. Hem o kartta hem bu kartta hiç sürücü sorunu yaşamadım ben.

Oyun performansı beni şaşırttı, almadan önce bu kadar iyi sonuçlar beklemiyordum. Akşam eve gidince net değerleri yazarım şimdi oyun içi ayarları tam bilmiyorum. RDR2'de Ultra High karışımında 82-89 aralığında FPS veriyor. 67 derece sıcaklık hotspot ise 80 civarında oluyor sanırım. Dediğim gibi değerlerin ekran görüntüsünü paylaşırım.

Bundan önce de Sapphire Pulse RX 5500 XT 8GB olan modeli kullanıyordum. Hem o kartta hem bu kartta hiç sürücü sorunu yaşamadım ben.
OC yapmayı düşündünüz mü peki ?

Monitörüm 1080p zaten hocam fazlasını bekleyemem ki.
Sıcaklık olarak , performans olarak can sıkmaz diyorsun yani özetle
Akşam sıcaklıkları atarım kendiniz yorumlarsınız, sıcaklıklara kasa yapısının, fanların vs. de etkisi oluyor. Bendeki sıcaklık sizde aynı olmayabilir.

Karttan performans olarak memnunum.

Mümkünse kasanın bi fotorafınıda eklerseniz tadından yenmez hocam
Kasa MSI MAG Forge 100M modeli hocam, 6 fan yuvası var hepsi dolu. FPS şehir içinde 82-85 civarı oluyor daha en düşük 75 FPS diyebilirim altına düştüğünü görmedim. Sıcaklık 70-73 arasında hotspot ise 81-85 arasında gidip geliyor.

Red Dead Redemption 2_2022.03.08-21.05-min.png

Son düzenleme:
Kasa MSI MAG Forge 100M modeli hocam, 6 fan yuvası var hepsi dolu. FPS şehir içinde 82-85 civarı oluyor daha en düşük 75 FPS diyebilirim altına düştüğünü görmedim. Sıcaklık 70-73 arasında hotspot ise 81-85 arasında gidip geliyor.

Eki Görüntüle 1326165
70 derece kabul edilebilir sanırım demi hocam yüksek değil

Geri
Yukarı