MSI Radeon RX 6600XT alınır mı?

Yurtdışından alacağız ama ürünü. Yine de Amazon Türkiye garantisi olur mu dediğiniz gibi? Kusura bakmayın emin olamadık.
İlk 30 gün koşulsuz iade, sonraki kalan 2 yıl için Amazon Türkiye garantisi altındasınız demişti bana müşteri temsilcisi. Emin olamıyorsanız Amazon'un sitesi üzerinden müşteri temsilcisine bağlanın hocam, ürünü sepete atmanızı istiyorlar ancak satıcısı Amazon Germany ise aynı şeyleri söyleyeceklerdir. Dediğim gibi net olarak emin olmak istiyorsanız 5 dakikanızı almaz müşteri hizmetleri ile temasa geçmek.

Ürün yurdisi urunu ise TR de garantisi yok yurdisi garantisi var. Yurt dışı garantisi de ise su sekilde sadece uretici kaynakli ise iade aliyor tamir vs yapilmiyor. Millet ucuz diye oneriliyor ama garanti Türkiye'de olmuyor birkaç firma var kaydettireceginiz EVGA mi neydi onun disindakiler yurt dışı garantisi var oda pek bir ise yaramaz yani cok ugrastirir.

Ürün yurdisi urunu ise TR de garantisi yok yurdisi garantisi var. Yurt dışı garantisi de ise su sekilde sadece uretici kaynakli ise iade aliyor tamir vs yapilmiyor. Millet ucuz diye oneriliyor ama garanti Türkiye'de olmuyor birkaç firma var kaydettireceginiz EVGA mi neydi onun disindakiler yurt dışı garantisi var oda pek bir ise yaramaz yani cok ugrastirir.
Amazon müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 2 yıl Amazon Türkiye garantisi var dendi.

M. Temsilcisi bunu demisti.
Al kardesim o zaman varsa.

Amazon müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 2 yıl Amazon Türkiye garantisi var dendi.

Ee var dediyse al o zaman neden suphede kalıyorsun ki.
Alici baskaymis telden girdigim icin gormedim. Alacak kisi karar versin o vakit.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220313-131311_Gmail.jpg
    Screenshot_20220313-131311_Gmail.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Hocam şüpheniz varsa Amazon Türkiye sitesinden müşteri temsilcisi ile irtibata geçin. 5 dakikanızı almıyor, ürünü sepete eklemenizi istiyor, sepete ekledikten sonra ürünün satıcısına ve detaylarına bakıp size bilgi veriyorlar.
Sağolun hocam, temsilci ile görüştüm. Ürünün tamiri yapılmıyormuş dediğiniz gibi, iadesi sağlanıyor. Gayet mantıklı bir ürün, almaya karar verdik.

Arkadaşlar bu bahsettiğim 3 kartı bir arkadaşa alacağız. Ben de elimdeki 1660 Super’i ikinci el olarak elden çıkarıp bu kartı almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı olur mu?

Geri
Yukarı