MSI RTX 2070S X Trio cızırtı

Bravex

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartımın 2K oyunlarda çok hafif cızırtı sesi çıkıyor. Servise göndermeye gerek var mı, bu normal mı?
Bu arada güç kaynağım Cooler Master Vanguart 1200W 80+ Platinum herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2080Ti gaming x trio'da aynı sıkıntıyı yaşadım 2-3 kez servise gönderdim ve sonunda iademi aldım.

Kartı normal bir şekilde kullanabilirsiniz. Servise gönderirseniz iade yada değişim çıkar fakat kullanıma ve performansa etkisi yoktur.

Kartı normal bir şekilde kullanabilirsiniz. Servise gönderirseniz iade yada değişim çıkar fakat kullanıma ve performansa etkisi yoktur.
Hayır, Servise giderse iade ve değişim çıkması çok zor uğraşması gerekiyor arkadaşın.

Rahatsız etmiyorsa kullan ama ediyorsa garantiye yolla, artık şansına. Geri yollayabilirler de direk iade değişim de olabilir. Geri yollarlarsa uğraşırsan yine iade ettirebilirsin.

Hayır, Servise giderse iade ve değişim çıkması çok zor uğraşması gerekiyor arkadaşın.
Coil Whine varsa şu ana kadar çevremden(forum mesajları hariç) sorun yaşayan görmedim, ben de sorun yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı cızırtı bende de var. Ancak kulağımı dayayarak duyabiliyorum. Bu yüzden önemsemiyorum performansa olumsuz bir etkisi olmadığı için. Bu gibi durumlarda iade sürecinde sorun yaşayan da çok, yaşamayan da çok. Bu yüzden ses rahatsız etmiyorsa ve kafana takmayacaksan uğraşma derim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…