MSI RTX 3080 sistem 28.692 TL

Ramazan Ö

Hectopat
Amazon Türkiye üzerinden Amazon Germany satıyor, yakın zamanda stoğa girecek.
3080 Sistem

RTX 3080 Türkiye fiyatları:
Sadece ekran kartı fiyatına hazır sistem 😀

@NoobEller hocam, siz ilgiliydiniz sanırım.

Türkiye pazarınızda araştırmak lazım.

Bu bilgisayar çok daha avantajlı duruyor. Ama ''mtteknoloji'' güvenilir mi? Havale ile ödeme alıyorlar zaten en sıkıntı durum bu.

Türkiye pazarını da araştırmak lazım.

Yukarıdaki attığım şeyler 10-12 bin civarı tutuyor.
Adam 3070 fiyatına 3080 mi verecek? Stok yeniyse kârının çok az olacağını düşünüyorum. Bu satıcıyı ilk defa görüyorum, güvenilir değil gibi geldi.

Birazcık bakıp bunu buldum:

Benim şu sıralar fazla vaktim olmadığı için ekran kartı fiyatiyla karşılaştırıp öyle atıyorum buraya. Normalde haklısınız.

@Ramazan Ö Forumda hiç konusu açılmamış bu markanın. Zaten havale deyince direkt insanın içine kurt düşüyor. Zaten attığınız sisteme bakınca TR piyasasına bakmaya gerek yok. Amazon maksimum 6 taksit sağlıyor galiba. Almaya imkanım olursa alacağım ama galiba birkaç ay tüpü monitörle kullanacağım. 🤣 🤣

Laptop monitör olarak kullanılıyor mu bilmiyorum ama.

@Ramazan Ö Forumda hiç konusu açılmamış bu markanın. Zaten havale deyince direkt insanın içine kurt düşüyor. Zaten attığınız sisteme bakınca TR piyasasına bakmaya gerek yok. Amazon maksimum 6 taksit sağlıyor galiba. Almaya imkanım olursa alacağım ama galiba birkaç ay tüpü monitörle kullanacağım. 🤣 🤣
Vallahi öyle hocam. Ama fark ettiyseniz Amazon'dakinin ekran kartı modeli belli değil. Giriş seviyesi falan gelebilir belki. Bilmiyorum, desteğe sormak gerek. Amazon kalitesi de var tabii. Adamlar kaliteli işler gerçekleştirip iade, değişim ve garantilik durumlarda çok yardımcı olduklarına dair mesajlar okudum forumda. Hem depolama ve RAM konusunda daha avantajlı.

Bu da fena değil gibi geldi bana. İyi mi bilmiyorum ama modeli de belli. Sanırım güvenilir, emin değilim ancak. Amazon gibi hizmet verebileceklerini düşünmüyorum, onu belirteyim 😀

Karar size kalmış, konu açıp buradakilere sorabilirsiniz. Daha önce de dediğim gibi masaüstü sistemlerde vasatın biraz daha üstündeyim 😀
Laptop monitör olarak kullanılıyor mu bilmiyorum ama.
Maalesef bilmiyorum hocam ama olacağını pek sanmıyorum.

Bu bilgisayar çok daha avantajlı duruyor. Ama ''mtteknoloji'' güvenilir mi? Havale ile ödeme alıyorlar zaten en sıkıntı durum bu.

Kısıtlama sonrası ofisimize gelip bir çay için :)

Yukarıdaki attığım şeyler 10-12 bin civarı tutuyor.
Adam 3070 fiyatına 3080 mi verecek? Stok yeniyse kârının çok az olacağını düşünüyorum. Bu satıcıyı ilk defa görüyorum, güvenilir değil gibi geldi.

Birazcık bakıp bunu buldum:

Benim şu sıralar fazla vaktim olmadığı için ekran kartı fiyatiyla karşılaştırıp öyle atıyorum buraya. Normalde haklısınız.

Teknoloji çağında araştırmak çok uzun sürmemektedir. Arkadaşa dediğim gibi kısıtlama sonrası ofisimize gelip çay içebilir yada TSYD Levent adresinde bulunan Hp Omen Demo merkezimizde deneyim yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Kısıtlama sonrası ofisimize gelip bir çay için :)

Teknoloji çağında araştırmak çok uzun sürmemektedir. Arkadaşa dediğim gibi kısıtlama sonrası ofisimize gelip çay içebilir ya da TSYD Levent adresinde bulunan Hp Omen Demo merkezimizde deneyim yapabilirsiniz.
Yanında bir monitör verirseniz neden olmasın. 🤭

Dayım esnaf Ankara-İstanbul civarlarına ürün getirmeye gidiyor. Yasaklar bittikten sonra ürün ihtiyacı olduğunda bunu bir görüşeceğim. Aklıma takılan bir şey var. Taksit yapılıyor mu bu ürünlerde? Tek ödeme ile almam pek mümkün gibi gözükmüyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı